AK Partili Başkanlarda motivasyon tam
Reklam

AK Partili Başkanlarda motivasyon tam

Toplantıya İzmir'den katılan AK Partili Belediye başkanlarında motivasyon tam.

13 Eylül 2017 - 17:35 - Güncelleme: 13 Eylül 2017 - 17:55

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çok önemli görüşlerini aktardığı ATO Congresium'daki Belediye Başkanları Toplantısı'na katılan partinin İzmirli belediye başkanları motivasyonlarını artırdı. Toplantıya İzmir'den Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez , Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, Selçuk Belediye Başkanı Dahi Zeynel Bakıcı, Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem ve partinin İzmirdeki tek kadın belediye başkanı olan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar ile yerel yönetimlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hüsnü Boztepe katıldı. Ayrıca başkanlar İzmir'e davet ettikleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan bunun en kısa zamanda karşılık bulacağına ilişkin söz aldılar.

Gazetemiz Yenigün'e konuşan AK Partili İzmirli Başkanlar, ''Partimizin oy oranını artırmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Daha çok hizmet edeceğiz. Gecemizi gündüzümüze katacağız. Sıkılmadık el, gidilmedik ev bırakmayacağız. Partimizin belediye başkan sayısının yükselmesi, en önemlisi Büyükşehir Belediyesi'nin de AK Parti Belediyeciliği'nin hizmet farkını kazanması için var gücümüzle, kendi içimizde koordinasyonlu olarak çalışacağız'' diye konuştu.Başkanlar, toplantıyı değerlendirdi

AK Parti'nin başarısı için sorumluluklarının farkında olduklarını belirten Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu şu şekilde konuştu:

"Toplantıda tecrübeli belediyelerin projeleri ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu. Tecrübeleri ile ilgili paylaşımlar gerçekleştirildi. Sayın Cumhurbaşkanımız bizlerin sadece yerel seçimler için değil 2019 yılında Kasım ayında gerçekleşecek seçimler için de hedef belirlememiz gerektiğini vurguladı.Yerel seçimler, Kasım habercisi olacaktır. Her bir belediye başkanımız hedef koyarken, sadece 30 Mart'ı değil, Kasım ayına odaklanmalıdır. Biz de sorumluluğumuzun farkındayız. İzmirli AK Parti Belediye Başkanları olarak ve Kemalpaşa Belediye Başkanı olarak, 2019 yerel seçimlerinde ve aynı yılın Kasım ayında yapılacak seçimlerde partimizin oy oranlarını arttırmak için elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız. "İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın'' prensibini yerel siyasetimizde de ana unsur olarak belirledik. İnanıyoruz ki ülkemizin bekası, ülkemizin güçlülüğü, AK Parti'nin başarısıyla iç içe geçmiş durumdadır. AK Parti kazanırsa, Türkiye kazanır. Bugünkü şartlarda AK Parti kaybederse, terör şebekeleri ve onların baronları kazanır. Biz daha güçlü AK Parti için milletimize daha çok hizmet edeceğiz. Daha çok milletimizin ayağına gideceğiz. Sıkılmadık el, gidilmedik ev bırakmayacağız."

"İZMİR SÖZÜ" GELDİ

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu ayrıca "Sayın Cumhurbaşkanımızı ilçemize davet ettik. Kendisi de en yakın zamanda toplu açılışlar için İzmir'e geleceğini ifade etti. Cumhurbaşkanımız her zaman İzmir'e önem vermiştir. Hükümet nezdinde İzmir'e olan yatırımlar, ve teşviklerde Cumhurbaşkanımızın İzmir'e ve İzmirliye verdiği önemin de bir göstergesidir" diye konuştu.

İzmir'de AK Parti'nin oy oranlarını yükselmek için çalışacaklarını belirten Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez de ''Bizim partimiz hizmet partisidir. İnsan odaklı bir partidir. Bu tür toplantılar çalışmalarımızda motivasyonumuzu artırıyor. Birbirimize tecrübelerimizi aktarıyoruz. Biz sadece seçimler yaklaştığı zaman vatandaşa dokunan bir parti değiliz. Bir seçim biter ertesi gün diğer seçimler için çalışmalarımıza başlarız. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi çok daha büyük bir hızla çalışacağız. Gecemizi gündüzümüze katacağız. Bir yerden projeler hazırlarken bir yerden de vatandaşımızı ziyaret edeceğiz. İzmirliler, AK Partili Belediyelerin hizmet farkını yaşadı. Oy oranlarımızı yükseltip, ilçe belediye sayımızı yükselteceğiz. Hedefimiz büyükşehir belediyesi'ni de AK Parti hizmetlerinden faydalandırmaktır" diye konuştu.

Parti'nin İzmir'deki tek kadın başkanı olan Kiraz Belediye Başkanı Saliha Özçınar da çalışmalarının ve hedeflerinin 2019 Mart ve Kasım seçimleri doğrultusunda olduğunu vurguladı. Özçınar,'' Sayın Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemindeki tecrübelerini bizimle paylaşması adeta bizleri heyecanlardı. Ve işimize olan motivasyonumuzu arttırdı. Çok daha büyük bir gayretle çalışacağız'' şeklinde konuştu

Belma ŞAHANER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başbakan Yıldırım: 'Tehdit neredeyse hedef orasıdır'
Başbakan Yıldırım: 'Tehdit neredeyse hedef orasıdır'
24 Haziran'da liderlerin nerede oy kullanacağı belli oldu
24 Haziran'da liderlerin nerede oy kullanacağı belli oldu