Alper Özcan, "Yeşilova her şeyimiz"
Reklam

Alper Özcan, "Yeşilova her şeyimiz"

Bölgesel Amatör Lig 9.Grup'ta mücadele eden Çiftay Yeşilova'da yeni başkan Alper Özcan, Yeşilova'nın her zaman hedefli bir takım olduğunu söyledi

16 Mart 2017 - 11:16 - Güncelleme: 16 Mart 2017 - 17:26

Yapılan kongre sonrası başkan, İbrahim Ada görevden ayrılmıştı. Camiayı bilen ve tanıyan Alper Özcan ise kongrede tek aday oldu. Kongre sonucunda tüm camia yeni başkan Alper Özcan'a tam destek verdi.

Bu sezon şampiyonluk parolasıyla yola çıkan Çiftay Yeşilova, hiç ummadığı maçlarda puan kaybı yaşaması sonucunda şampiyonluk yolunda yara alarak yarıştan da koptu. Şimdiki hedef ise Grup'ta İzmir 1. olarak ligi tamamlamak.

Tatlı Mustafa'nın emanetine layık olacağız”

Başkanlığı hakkında konuşan Başkan Alper Özcan, “Yeşilova camiasının bana verdiği bu anlamlı göreve layık olmaya çalışacağım. Rahmet Tatlı Mustafa'nın bizlere emanet ettiği bu değeri her daim üstlere taşımak için var gücümüzle mücadele edeceğiz. Bir önceki başkan İbrahim Ada'nın emeği asla tartışılamaz. Ciddi anlamda kulübe çok faydalı oldu. Kendisine buradan tüm camiamız adına sonsuz teşekkür ediyorum”dedi.

Onurlu bir gurupla çalışıyorum”

Konuşmalarına ekibini de dahil eden Başkan Özcan, “Başta sahada inanılmaz derecede onurlu bir mücadele veren oyuncu gurubumuza, Teknik heyetimize, malzemecisinden tutun tüm emeği geçen arkadaşlarıma verdikleri bu onurlu mücadele için sonsuz teşekkür ediyorum. Elbetteki unutmamamız gereken, olmazsa olmazımız taraftarımıza her hafta bıkmadan usanmadan takımını desteklesi ve sahiplemesi bizi biz yapan etkenlerden birdir. Tüm taraftarlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum”dedi.

Olgun Atila'ya özel teşekkür

Bonova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya da teşekkür eden Özcan, “Takım olarak bizlere sağladığı destekten dolayı Bornova Belediye Başkanımız Sayın Olgun Atila'ya da tüm camiamız adına teşekkürlerimiz bir borç bilirim”dedi.

Alper Özcan Kimdir?

1977 yılında Bornova'da dünyaya gelen, Suphi Koyuncuoğlu Lisesi mezunu, Göztepe, Yeşilova Edremit Spor'da oynamış 2 kız çoçuk babası olan Özcan, ayrıca kendine ait Full Oto Aksesuar marketleri firmasının da sahibi.                                                                     

                                                                      Yılmaz ÖZLAHLAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başbakan Yıldırım: 'Tehdit neredeyse hedef orasıdır'
Başbakan Yıldırım: 'Tehdit neredeyse hedef orasıdır'
24 Haziran'da liderlerin nerede oy kullanacağı belli oldu
24 Haziran'da liderlerin nerede oy kullanacağı belli oldu