"Amatör’ün en"leri yarın taçlarını takıyor

"Amatör'ün en"leri yarın taçlarını takıyor

Yenigün Gazetesi'nin geleneksel hale getirdiği “Amatör'ün En”lerinin 3'üncü ödül töreni yarın akşam yapılacak

03 Mayıs 2017 - 14:31 - Güncelleme: 03 Mayıs 2017 - 14:56

Yenigün Gazetesi'nin düzenlediğimiz “Amatör'ün En”leri ödül töreni, yarın Halkapınar Stadyumu'nun altında bulunan İzmir Faal Futbol Hakemler Derneği Salonu'nda saat 19:00'da yapılacak.

2016-2017 futbol sezonunda mücadele etmiş, amatör takımlar için düzenlenen törende, İzmir'i temsil eden profesyonel takımların başkanları, teknik direktörleri ve en başarılı oyuncuları ödül alacak. Ayrıca İzmir milletvekilleri, İzmir Valisi Erol Ayyıldız, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Konak Kaymakamı Mehmet Eriş ve Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu olmak üzere bir çok ilçe belediye başkanları, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon amatör Futbola sağladıkları desteklerden dolayı ödüllerini alacak.

AMATÖR SPORA HİZMET

Bu sezon İzmir'i BAL Liginde başarıyla temsil etmiş takımların başkanları, teknik direktörleri ve 4 takımdan oluşan “Altın Karma 11” oyuncusu ödüle layık görüldü. Süper Amatör Lig takımlarıından Play-Off'a kalan takımların başkanları, antrenörleri ve takımlarından seçilen, “Altın”, “Gümüş” ve “Bronz” karma 11 futbolcusu da ödüllerini alacak. 1. Amatör Lig'de şampiyon olarak Süper Amatör Lig'e çıkan takımların başkanları, antrenörleri ve “Altın Karma”nın 11 oyuncusu da ödül sahibi olacak. Ödül dağıtım töreninde “gol kralı” olan 3 oyuncu da unutulmadı.

Amatör futbola hizmet eden başta TÜFAD ve ASKF Başkanları ve yöneticileri de bu anlamlı törende ödüllerini alacak. İzmir Amatör Futbol Kulüpleri Derneği ve İlçe Amatör Futbol Kulüpleri Dernek Başkanları da bu gecede ödüllerini alacaklar. Futbolun emekçileri, saha gözlemcileri, saha komiserleri, sağlıkçılar, teslim amirleri ve görevlileri, sahada maçları yönetimini sağlayan hakemler de gecede ödül verilecek. Ayrıca ulusal ve yerel spora ve futbola hizmet etmiş basın mensubu olan arkadaşlar, katkılarından dolayı ödül sahibi olacaklar. Son olarak bu organizasyona ciddi anlamda destek olan tüm sponsorlarımıza da desteklerinden dolayı ödül verilecek.

ÜNLÜ İSİMLER YER ALACAK

Düzenleyeceğimiz ödül törenine Türk Futboluna yıllarca hizmet etmiş ve halen eden ünlü isimler de yer alacak. Galatasay Eski Başkan yardımcısı Turgay Kıran, Teknik Direktörler'den Giray Bulak, Güvenç Kurtar ve Ali Gültiken'de Türk Futboluna verdikleri hizmetlerden dolayı ödüllerini alacak.

Yılmaz ÖZLAHLAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şişen Batarya Elinde Böyle Patladı / Videolu Haber
Şişen Batarya Elinde Böyle Patladı / Videolu Haber
E-5 Otoyolunda Kamyoncu Terörü / Videolu Haber
E-5 Otoyolunda Kamyoncu Terörü / Videolu Haber