Aydın Sezgin, Söke Belediyesi ve Söke Ticaret Odası’nı ziyaret...

Aydın Sezgin, Söke Belediyesi ve Söke Ticaret Odası’nı ziyaret etti

12 Haziran 2018 - 19:19

Aydın Sezgin, Söke Belediyesi ve Söke Ticaret Odası’nı ziyaret etti

Seçim çalışmalarına yoğun tempoda devam eden İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın 1. sıra milletvekili adayı Aydın Adnan Sezgin, Söke Belediyesi ve Söke Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın 1. sıra milletvekili adayı Aydın Sezgin, İYİ Parti Aydın 4. sıra milletvekili adayı Şule Tuntaş, Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ı makamında ziyaret etti. Nezaket ziyareti için teşekkürlerini ileten Toyran, seçim çalışmalarında Sezgin’e başarılar diledi.

Söke’deki ziyaretine Söke Ticaret Odası ile devam eden Sezgin, Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Kutlay’la görüştü. Söke’nin tarım ve ticari potansiyelinin yanısıra tarihi ve kültürel açıdan önemli birikimleri olduğunu aktaran Sezgin, Priene Antik Kenti’nin UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi’ne dahil edilmesinin çok sevindirici gelişme olduğunu, bu gelişmeyi Söke için çok değerli gördüklerini ifade etti. Söke’nin konum olarak Milet ve Priene antik kentlerine yakın olmasının doğru turizm ve tanıtım politikalarıyla Söke ve Sökelilere büyük avantajlar sağlayacağını da belirten Sezgin, bu konuda yapılacak çalışmalara İYİ Parti olarak her türlü desteği vereceklerini ve bu konuyu ayrıca şahsen takip edeceğini söyledi. Sezgin, görüşmede Aydın ve Söke’nin tarım, ticaret ve sanayi alanındaki sorunlarının çözümü, bu sektörlerin gelişme potansiyeli ve çevre meseleleri ile ilgili görüşlerini de paylaştı.

Belediye ve Ticaret Odası ziyaretlerinin ardından Söke’de esnaf ve vatandaşlarla biraraya gelen ve gördükleri sıcak ilgiden çok memnun oldukları gözlenen Aydın Sezgin ve beraberindeki partililer, programlarına Kuşadası’nda devam ettiiler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Suç çetesi çökertildi
Suç çetesi çökertildi
Oyun havasının ölüme dönüştüğü dehşete iki tutuklama
Oyun havasının ölüme dönüştüğü dehşete iki tutuklama