Aydınspor’da işler arap saçına döndü

Aydınspor'da işler arap saçına döndü

Yönetimin olağanüstü kongre kararından sonra yapılamayan kongre yüzünden Aydınspor’da işler karıştı.

17 Temmuz 2017 - 15:30 - Güncelleme: 17 Temmuz 2017 - 15:38

Başkan adayları sessiz bekleyişini sürdürürken mevcut başkan Hidayet Türen’in daha önce anlaşmaya vardığı teknik adam Ahmet Duman Aydın’a gelerek çalışmalara başlayacağını söyledi.

Başkan adaylığından son dakikada çekilen Türen yapılamayan kongreden dolayı görevine devam etmek zorunda kaldı.

 

ORTADA TRANSFER YOK

Hidayet Türen yönetimi şu an transferi eski futbolcularına olan borçlar yüzünden kapalı olan transferi açmak için somut adım atamayınca takımın geleceği de merak konusu oldu.

MERSİN “ORTADA BİRŞEY YOK”

Başkan adaylarından Polat Bora Mersin, genel kurulun tekrar yapılması için yönetimin karar alması gerektiğini ifade etti.

Mersin açıklamasında, “Şu an için bir şey söylemenin bir anlamı yok. Ben başkan adayıydım ama kongre yapılmadı. Hidayet Türen aday olmayacağını açıkladığı için biz liste hazırladık. Bundan sonraki süreçle alakalı olarak kongre tarihinin yeniden belirlenmesini bekliyoruz. Ortada kongre yokken ben hala adayım diyemem. Tarihi belirlesinler biz de çalışmalarımızı yapalım. Hocamızı ve futbolcularımızı belirleyelim” diye konuştu.

Mersin son olarak kongre kararının en geç Ağustos’un ilk haftasında olması gerektiğini de sözlerine ekledi.

ARTAN “NE OLACAKSA OLSUN”

Polat Bora Mersin’le kongrede başkan olmak için yarışacak olan Hüsamettin Artan da, “Bir an önce karar verilsin. Ne olacaksa olsun. Herkes yapacağı işi bilsin” dedi.

Hüsamettin Artan, “Ben ve belirlediğimiz yönetim kurulu arkadaşlarımızla ilgili asılsız söylemler ortaya atıldı. Bizi bazı kesimlerle karşı karşıya getirmek istiyorlar. Bunun neticesinde hiç de hoş olmayan hareketler ve tutumlarla karşılaştık. Bu da ortamı gerdi. Kongrede çıkan olayların tamamı benim üstüme yıkılmaya kalkışıldı.

Benim kimse ile bir sorunum yok. Aydın’ı yöneten ve Aydın’da yaşayan herkese karşı saygım var. Biz birilerinin karşısında durmak için Aydınspor’a talip olmadık. Aksine biz ilimizin ileri gelenleriyle Aydınspor’u ileriye götürmek için yola çıktık.

Kongrenin tekrarı için çalışmalarımızı yapıyoruz. Hidayet Türen başkanımız birlikte hareket edeceğimizi söylemişti hala kendisinden haber bekliyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Selin Esir Aldığı Başkent'te Yaşadıklarını Gözyaşlarıyla Anlattı / Videolu Haber
Selin Esir Aldığı Başkent'te Yaşadıklarını Gözyaşlarıyla...
15 Yıldır Su İçemiyordu...Sırrı Çözüldü / Videolu Haber
15 Yıldır Su İçemiyordu...Sırrı Çözüldü / Videolu Haber