Cumhurbaşkanı’ndan helallik istiyor
Reklam

Cumhurbaşkanı'ndan helallik istiyor

Sosyal medyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini taklit edip fenomen olan Gökhan Aslan, Yenigün Tv’de Serdar Tüzün’ün konuğu oldu. Aslan sesi ile yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı aratmadı

04 Nisan 2017 - 17:09 - Güncelleme: 04 Nisan 2017 - 17:37

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sesini taklit etmesi ile fenomen olan ve Reis filminin seslendirmesini yapan Gökhan Aslan sesi ile bir kez daha büyüledi.  Milli Birlik ve Kardeşlik Federasyonu Ege Bölge Koordinatörü Serdar Tüzün’ün sorularını Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ses rengi ile cevaplayan Aslan, 16 Nisan’da gerçekleştirilecek olan referandum değerlendirmesinde bulundu. Aslan, “Ne geldiyse başımıza yerli ve milli olmamızdan dolayı geldi. Biz ne zaman İMF’ye borcumuzu bitirdik, ne zaman marmarayları yaptık ve hedefler belirledik; işte o zaman tepemize çökmeye başladılar” diyerek Cumhurbaşkanını aratmadı.

“Tencere tava hep aynı hava”

Aslan, referandum sonucunun evet çıkması durumunda muhtarlıkların kapanacağı gibi söylentiler için de yine Cumhurbaşkanının cümleleri ile vererek, “ Buna kısaca meşhur bir lafım var benim. Tencere tava hep aynı hava… Biz bunları çok duyduk. İzim masallarla hikâyelerle işimiz yok” dedi.

“Türkiye ‘evet’ derse prangalarından kurtulacak”

Aslan sesi ile “ Biz ayırmak için değil birleştirmek için varız. Hayır diyen de bu ülkenin evladı evet diyen de. Evet çıkarsa eğer Türkiye’nin prangalarından kurtulacağını düşünüyoruz. Sonuç ne olursa olsun kazanan Türkiye olsun ülkemiz olsun. Biz Türkü, Kürdü ve Arabı ile tek millet olduk Birlikte yaşamaya devam edeceğiz. Kavgalara ve birbirimiz kırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Hakkını helal et Reis”

Gökhan Aslan program sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan bir kez daha helallik isteyerek, “ Hakkını helal et Reis. Yüce rabbim sana olan hayranlığımı ödüllendirerek bana sesinin rengini taklit etmeyi verdi” dedi.

Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Alıcık Yeşildere’de incelemelerde bulundu
Başkan Alıcık Yeşildere’de incelemelerde bulundu
Sezgin’den Çiller’e sert cevap
Sezgin’den Çiller’e sert cevap