29 Ocak 2015 Perembe

Piyasalar:   USD: 2,3775up  |  EURO: 2,6965up  |  MKB: 90.342down

Karabalar'da aday adaylar kol kola

AK Parti Karabalar lçe Yönetimi Karabalar Belediyesi bakan aday adaylar ile birlikte Balçova Termal Otel'de akam yemei düzenledi.


Karabalar'da aday adaylar kol kola

AK Parti Karabalar lçe Yönetimi Karabalar Belediyesi bakan aday adaylar ile birlikte Balçova Termal Otel'de akam yemei düzenledi.

AK Parti Karabalar, lçe Bakan Av. Erol Körüklü, Tekilat Bakan Muhammet Ahmet Tatar, Yerel Yönetimler Bakan Bünyamin Demir, Mali ler Bakan Nedim Mutlu, Siyasi ve Hukuk ler Bakan Ahmet Öziri'den oluan yönetim heyeti Karabalar Belediyesi Bakan Aday Adayln açklayan l Bakan Yardmcs l Genel Meclis Grup Bakanvekili Nazmi Kalyoncu, tekilatta görev yapm, Hüsniye Erdoan Çoban, Harun Özdemir, Osman Sakman, Erol Sevgican, Bilal Doan,Aykut Dikancik, ve Serhat Mustafa ener'i akam yemeinde bir araya getirdi.

Marmaray'n açl için stanbul'da bulunan barahim Bengi telefon balants ile toplantya katld.

Toplantda konuan lçe Bakan Av. Erol Körüklü; “Aday adaylarmzla birlik beraberlik amacyla akam yemeinde buutuk. Krabalar'da AK Parti oldukça baarl, fakat ne olursa olsun çalmalarmza son derece hzl ve ve proraml bir ekilde devam ediyoruz. lçe olarak bütün adaylarmza eit davranyoruz. Genel Merkezimizin gösterecei adayn arkasnda Karbalar' almak için var gücümüzle çalacaz. Tekilatlar hizmet için vardr'' dedi.

Toplantya katlan 9 aday adayda, düzenlenen organizasyon için lçe Bakan Erol Körüklü'ye teekkür ederek, Genel Merkezin seçecei adayn arkasnda, adaydan daha çok çalma sözü verdiler.

Belma AHANERHaberi Payla

FacebookDiggYahooMySpace

Metin Araçlar

BytKlt


En Çok Okunan Haberler
Residence Travel