28 Ocak 2015 aramba

Piyasalar:   USD: 2,3605up  |  EURO: 2,6945up  |  MKB: 91.150down

Bodrum'da katliam

Bodrum Yalkavak Beldesi'ndeki bir tatil sitesinde üç gün içinde çou sahipli 15 köpek, 20 kedinin zehirli yiyecek verilerek öldürülmesi tepkilere neden oldu.


Bodrum'da katliam

Bodrum Yalkavak Beldesi'ndeki bir tatil sitesinde üç gün içinde çou sahipli 15 köpek, 20 kedinin zehirli yiyecek verilerek öldürülmesi tepkilere neden oldu. Hayvanseverler, katliamdan sorumlu tuttuklar site yönetimi hakknda suç duyurusunda bulundu. Site yönetimi ise bir toplantyla haklarndaki iddialar reddetti.

Yalkavak Beldesi, Gökçebel mevkiinde 400 villann bulunduu Spor Kent-1 Tatil Sitesi’nde son üç gün içerisinde 15 köpek ve 20 kedi, zehirli yiyecek verilerek öldürüldü. Zehirlenen 5 köpek ve 6 kedi ise hayvanseverler tarafndan veterinere götürülerek son anda kurtarld. Anneleri ölen üç yavru kediye sitede yaayan Alman vatanda 52 yandaki Anetta Gültekinolu sahip çkt. Çou sahipli hayvanlarn zehirlenmesi, aralarnda Alman ve Franszlarn da bulunduu tatilcilerin tepkisine neden oldu.

Site sakinlerinin bir bölümü, katliamdan sorumlu tuttuklar site yöneticisi Fatih Çam ve yönetim kurulu üyeleri hakknda savcla suç duyurusunda bulundu. Site sakinlerinden Faruk Gerger, "Sitenin bekçisi var ve etraf tel örgülerle çevrili. Bu nedenle dardan birinin gelip kedi ve köpekleri zehirlemi olmas zor. Site yönetiminden de bu konuda tatmin edici bir açklama gelmedi. Bunun üzerine ikayette bulunduk" dedi.Haberi Payla

FacebookDiggYahooMySpace

Metin Araçlar

BytKlt


En Çok Okunan Haberler
Residence Travel