İzmir ASKF Başkanlığına “YENİ ADAY”

İzmir ASKF Başkanlığına “YENİ ADAY”

İzmir Amatör Futbol Kulüpleri Derneği Salonununda gerçekleşen toplantıda Metin Küçükoğullarından, İzmir ASKF Federasyonuna Başkan adaylığını açıkladı

13 Mayıs 2017 - 14:08

Kahvaltı organizasyonun hemen sonrasında konferans salonunda İzmir'de aktif olan Amatör Futbol Kulüplerinin Dernek Başkanları toplantıya katılım gösterdi. Toplantıda bilgi alışverişi yapılırken, Amatör Futbol takımlarının sorunları da dile getirildi.

Birlik başkanları toplantıda yer aldı

İZAKDF Başkanı Efkan Muhtar, Konak AFKD Başkanı M. Sait Başdaş, Bornova AFKD Başkanı Kamil İnal, Buca AFKD Başkanı Kenan Polat, Kemalpaşa AFKD Başkanı Hasan Tekin, Yarımada AFKD Başkanı Ogün Yılmaz, Gaziemir AFKD Başkanı Mehmet Baloğlu, Çiğli AFKD Osman Oflatçı, Bayraklı AFKD Başkanı Tuncay Taşpınar, Karşıyaka AFKD Temsilcisi Metin Acaroğlu, Ayrıca Karabağlar ve Kuzey Ege'den kulüp bazında katılan temsilciler yer aldı. Toplantıda yalnızca Bayraklı AFDK Başkanı Tuncay Taşpınar, yönetim ve birlikteki kulüplerle yapacağı görüşme sonrasında karar vereceğini ifade ederken, diğer yandan ise tüm Birlik Başkaları değişimden yana olduğunu belirterek Aday olan Metin Küçükoğullarından'a tam destek sözü verdi.

Her 3 yılda bir Haziran ayında yapılan ve her kulüpten 3 delegenin oy kullandığı ASKF Seçim çalışmalarına bugün yapılan toplantı ile start verildi. Yılların duayen isimleri arasında yer alan ve gönüllerde taht kuran rahmetli Tatlı Mustafa'nın başarılı evlatlarından Metin Küçükloğullarından resmen adaylığını açıkladı.

Değişim için göreve talip oldu”

İzmir Amatör Futbolunda değişim zamanının geldiğini belirten Metin Küçükoğullarından, “Bugün düzenlediğimiz toplantıya katılan Tüm AFKD Başkanlarına ve temsilcilerine teşekkür ediyorum. Yılların bilgisini ve deneyimini İzmir Amatör Futbol takımları için harcama zamanı geldi. İzmir'de Amatör Futbol takımlarının ciddi anlamda zorluklar yaşadığını çok iyi bilen biriyim. Planlı ve programlı bir çalışma ile tüm Amatör takımlara hizmet etmek için ben ve diğer yönetici arkadaşlarımızla bu göreve talip olduk. Gerek Hükümetimiz gerekse İzmir Büyükşehir ve İlçe Belediyelerimizle en iyi şekilde görüşmeler yapıp, tüm Amatör Kulüplere her yıl düzenli bir şekilde nakdi yardım sağlamak için mücadelemizi vereceğiz. Lig statülerinin yenilenmesi ve geliştirilmesi için İl temsilciliği ile ortak çalışmaları yapacağız.Yaptığımız güçlü ve iddialı projelerimizle bizler İzmir Amatör Futbolun ahengini değiştirip, en iyi bir şekilde gelişimini sağlayacağız. Sloganımız ise iletişim, değişim ve gelişimdir”dedi.

Amatör evi kuracağız”

Projelerini kısaca açıklayan Metin Küçükoğlullarından, Önceliğinin her zaman Amatör Futbol takımlarının menfaatlerini korumak olduğunu ifade etti.Ayrıca Metin Küçükoğullarından, “Ayni ve Nakdi yardım konusunda yenilikler getireceğiz. Bunun dışından Spor Hukunu bilen Bir Avukat, Sağlıkçı sorununu en iyi şekilde çözebileceğini düşündüğümüz bir Sağlık uzmanı ekibin içinde yer alacak. Kendimize ait kesinlikle bir lokal yada Amatör evi kurmayı hedefliyoruz”dedi.

Metin Küçükoğullarından Kimdir?

30-Haziran 1963 İzmir doğumlu olan Metin Küçükoğullarından, İlk, Orta ve Lise Eğitimini İzmir'de tamamladıktan sonra, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Ön Lisans mezunudur. 25 yıl TÜFAD 'da yöneticilik yapan Küçükoğullarından, ayrıca TÜRFAD Üyeliği ve ASKF'de bir dönem yöneticilik, Bornova Amatör Futbol Kulüpler Derneği Kurucusu olup, TFF''de kent gözlemciliği, 5 Yıl İl Tertip Komitesi Yöneticiliği bulunan başarılı Futbol Adamı Metin Küçükoğullarından, aynı zamanda TFF UEFA Pro Lisans sahibidir.


Yılmaz ÖZLAHLAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Selin Esir Aldığı Başkent'te Yaşadıklarını Gözyaşlarıyla Anlattı / Videolu Haber
Selin Esir Aldığı Başkent'te Yaşadıklarını Gözyaşlarıyla...
15 Yıldır Su İçemiyordu...Sırrı Çözüldü / Videolu Haber
15 Yıldır Su İçemiyordu...Sırrı Çözüldü / Videolu Haber