İzmir’den yeni bir yıldız doğuyor

İzmir'den yeni bir yıldız doğuyor

Çocuk yaşlardan beri oyunculuğa merakı olan ve birçok projede yer alan 23 yaşındaki İzmirli yetenek Berkay Biçer, İzmir'de düzenlenen modellik yarışmasında ön elemeyi geçti.

12 Ağustos 2017 - 12:35

Hedefinin finale kalmak olduğunu belirten Biçer, hem modellik hem oyunculuk yaparak ön plana çıkmak ve İzmir'i en iyi şekilde temsil etmek istediğini ifade etti.

 

ÇOCUK YAŞLARDAN BERİ...

İzmir'de 8 ay profesyonel oyunculuk eğitimi aldıktan sonra birçok projede yer alan 23 yaşındaki İzmirli yetenek Berkay Biçer, çocuk yaşlardan beri oyunculuğa ilgi duyduğu söyledi. İzmir'de düzenlenen modellik yarışmasında ön elemeyi geçen ve finale emin adımlarla yürüyen Biçer, hedeflerini şöyle anlattı, “Birçok ajansta kaydım vardı. Bu işi profesyonel anlamda yapmak istediğim için 8 ay tiyatro eğitimi aldım. Yakın bir zamanda oyunculuk sertifikasına sahip olacağım. Bugüne kadar birçok projede yer aldım ancak çok fazla ön planda olamadım. Dolayısıyla bu işi profesyonelleştirmeye karar verdim. İzmir'de bir modellik yarışması düzenlendiğini öğrendim ve başvurdum. Ön fotoğraf elemesini geçtim, şimdi görüntülü ön elemeye katılacağım. Bu yarışma Türkiye'nin modeli seçilebilmem için bir fırsat. En azından finale kalmayı hedefliyorum. Bundan sonra oyunuculuk yeteneğimi sergileyebileceğim projelerde yer almak ve aldığım eğitimin meyvelerini vermek istiyorum. Sonuç olarak hem modellik hem oyunculuk yapmak düşüncesindeyim. Fırsatları değerlendirerek ön planda olmak istiyorum. Bu süreçte birçok teklif geliyor, ben de değerlendiriyorum. Bu işin mutfağı İstanbul. Kendimi İzmir'de geliştirip, İstanbul'a gitmeyi düşünüyorum. İzmir'i en iyi şekilde temsil edeceğime inanıyorum.”

Doğukan Fikri FİDAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akşener
Akşener "ADAY DEĞİLİM"
İYİ Parti seçimli Olağanüstü Kongre'ye gitme kararı aldı
İYİ Parti seçimli Olağanüstü Kongre'ye gitme kararı aldı