Kamil İnal, adaylığını açıkladı

Kamil İnal, adaylığını açıkladı

Bornova Amatör Futbol Kulüpler Derneği Başkanlık görevinden ayrılma kararı alan Efkan Muhtar, kongre kararı aldığını duyurdu. Kamil İnal ise 3 Nisan 2017 tarihinde yapılacak kongrede aday olduğunu açıkladı

16 Mart 2017 - 12:21

İzmir'de en fazla (40) Amatör takımın bulunduğu Bornova ilçesin'de, yeni bir kongre heyecanı yaşanacak. Bornova ve İzmir Amatör Futbol Kulüpleri Derneği Başkanı Efkan Muhtar'ın, Bornova Amatör Futbol Kulüpler Derneğin'den ayrılma kararı alması ile yeni adayların ön plana çıkmasını sağladı.

Adaylığını açıklayan Kamil İnal, 8 yıllık Bornova Belediyesi Spor İşleri müdürlüğünde çalışan olduğunu, ayrıca Bornova Altınyıldız Spor Kulübünde de (15 Yıldır) uzun bir süredir de başkanlığını yaptığını ifade etti.

Bornova Belediyesi ile uyum içinde olacağız”

Hedeflerini açıklayan başkan adayı Kamil İnal, “Öncelikle Bornova'da bulunan 40 Amatör takımımızla sürekli kontak halinde olacağız. Amatör kulüplerimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Bornova Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışmalarımız sürdüreceğiz. Takımların üstünde yük olan Katkı payları ve Antrenörlerin ücretlerini dernek olarak elimizden geldiği kadarını karşılaşmak için mücadelesini vereceğim. Bu konuda gerekli çalışmaları yapacağız. Bornova Belediyemizle uyum içinde çalışmalarımıza hız vereceğiz”dedi.

Kamil İnal Kimdir?

1973 İzmir Bornova doğumlu olan Kamil İnal, evli ve 3 çocuk babası. 8 Yıllık Bornova Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğünde aktif olarak görev yapıyor. Ayrıca 15 yıldır da Bornova Altınyıldız Spor Kulübünün de başkanlığını sürdürüyor.Yılmaz ÖZLAHLAN


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Anızdan çıkan yangında 200 hektar alan kül oldu
Anızdan çıkan yangında 200 hektar alan kül oldu
AK Parti’nin iftarında izdiham yaşandı
AK Parti’nin iftarında izdiham yaşandı