Kolik sancılarını azaltan geniş ağız kulplu biberon

Kolik sancılarını azaltan geniş ağız kulplu biberon

Anneleri dinleyen, onları anlayan, isteklerine en mükemmel ve yenilikçi çözümleri sunan ve “Yeni Hayat” anlamına gelen Neavita, özel tasarımlı geniş ağız

05 Kasım 2016 - 00:00

Anneleri dinleyen, onları anlayan, isteklerine en mükemmel ve yenilikçi çözümleri sunan ve “Yeni Hayat” anlamına gelen Neavita, özel tasarımlı geniş ağız kulplu biberonları ile bebeğin göğüsten biberona kolayca geçmesini sağlar.

Geniş Ağız Kulplu Neavita Biberon, Gıda Maddeleri Tüzüğü’ne uygun olarak Bisfenol A (BPA) içermeyen polipropilen(PP) malzemeden imal edilmiştir. Easy Flip® Kolay Açılır Kapak özelliği sayesinde tırtıklı biberon kapağını tek elle kolayca açabilirsiniz. Dudak desteği sayesinde bebeğin emziği rahatça kavramasına yardımcı olur. Emziğin üzerindeki kabarcıklar bebeğin diş etlerine masaj yaparak rahatlamasını sağlar. İ-Flow®Antikolik Valf Özelliği, hava dolaşımını sağlayarak bebeğin, süt ve mamayla beraber hava yutmasına engel olur ve kolik sancılarını azaltır. Kulpların Ergo Grip®özelliği, ellerin kaymasını engeller ve biberonun kolayca tutulmasına yardımcı olur. Biberonun her iki yanında bulunan ergonomik ve tırtıklı Noskid® yüzey, biberonun kolayca tutulmasını sağlayarak, ellerin kaymasını engeller. Geniş ağız kulplu Neavita biberonların üzerindeki desenler bebeklerin ilgisini çekerek keyif içinde beslenmelerini kolaylaştırır.

6 ay üzeri bebeklerin kullanımına uygun olan Geniş Ağız Kulplu Neavita biberonlara tüm seçkin bebek mağazalarından ve eczanelerden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BAŞKAN ÇERÇİOĞLU ALAMUT'U ZİYARET ETTİ
BAŞKAN ÇERÇİOĞLU ALAMUT'U ZİYARET ETTİ
Büyükşehir Belediyesi 'Çanakkale Zaferi 1915' Sergisini Karacasu'da Açtı
Büyükşehir Belediyesi 'Çanakkale Zaferi 1915' Sergisini...