30 Ocak 2015 Cuma

Piyasalar:   USD: 2,4315up  |  EURO: 2,7455up  |  MKB: 88.946up
Herkes Biraz Yazar - Burcu TUNA

Burcu TUNA

05 Ocak 2014 Pazar

Herkes Biraz Yazar

Yazar Arşivi   /   Bu sayfayi yazdir

Facebook'da Payla

14 ubat’ Bekleyin… 50 yazardan 1 roman 

Son günlerde sosyal medya’da bir çlgnlktr gidiyor… #14ubat’ bekleyin , #herkesbirazyazar , #sensizölümdürak hastagleri ile merak uyandran keyifli görseller ile süslü bir projeye denk gelmisinizdir.

E hadi paylayorum. Ben de söz konusu bu projenin içindeyim. Hem de keyifle, gururla. Çok sevgili dostum; Gökmen Küçüktademir ile yazar, yönetmen, müzisyen, fotograf sanatcs birçok dostum gönül birlii yaptk ve  bir yola çktk..  Hikayemiz öyle hzl balad ki aldmz yol ;  ekibimizin çabas bir kez daha “iyi ki ZMR’liyim” dedirtti bana…

Türkiye’de ilk kez 50 yazar bir araya gelerek bir ak roman yazdk.

Sensiz Ölümdür Ak”  adl roman, “Herkes Biraz Yazar” ismiyle kurulan, çounluu zmirli bir yazar grubu tarafndan hazrland.

Proje 2011 ylnda, yazar ve Sabah Gazetesi - Egeli Sabah Yaz leri Müdürü Gökmen Küçüktademir’in, çok yazarl interaktif bir kitap yazma fikriyle balad. Fikrin çk amac bir araya gelecek yazarlarn yazd kitaptan elde edilecek gelirin eitime balanmasyd.

Sensiz Ölümdür Ak”  Türkiye’de, 50 kiilik bir yazar grubunun yazd ilk kitap olmasnn yannda, ayn zamanda ayn adla arks ve klibi olan da ilk kitap

Geliri ; Kemlik lii Bankasna ve Türk Eitim Gönüllüleri Vakf’na balanmas planlanan proje, zaman içinde yazar ekibinin içine, müzisyen Hakan Aslkefeli "kitap" ile ayn ad tayan albüm çalmas ile yer almakta. 14 ubat 2014’te Sevgililer Günü’nde ilk bölümü piyasaya çkacak olan “Sensiz Ölümdür Ak” kitab ve müzik albümü için, o gün stanbul’da bir lansman düzenlenecek.

Ulusal basn temsilcilerinin davet edilecei lansmanda kitabn ve albümün tantm yaplacak.14 ubat gecesi ise, Sevgililer Günü konseptine uygun, önceden duyurular yaplm bir mekanda, “Sensiz Ölümdür Ak”partisi düzenlenecek.

14 ubat akam ulusal televizyon kanallarna konuk olacak, ayn hafta içinde stanbul’da birçok yayn organnda röportajlar yapp, programlara katlacak olan projenin, Türkiye genelinde ses getirmesi bekliyoruz.

Yazar grubunun içinde; gazeteci, haber spikeri, reklam yazar, inovatif projeler yaratcs,  organizasyon irketi sahibi, Pr ajans çalan, oyuncu, psikolog ve doktor gibi farkl meslek gruplarna sahip insanlar bulunuyor.

Ksaca; Herkes Biraz Yazar , bir “ZMR” projesidir..

Okuyucuya Not; Projeyi ; facebook/sensiz-ölümdür-ak -   twitter/ @herkesbirazyazar sayfalarndan takip edebilirsiniz…

 


Önceki Yazıları

19 Temmuz 2014 CumartesiBasmane ve Kortejo

05 Ocak 2014 PazarHerkes Biraz Yazar

En Çok Okunan Haberler
Residence Travel