Manisa’da gölet için temizlik ve genişletme

Manisa'da gölet için temizlik ve genişletme

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Gördes’e bağlı Boyalı mahallesinde bulunan tarımsal sulama ve hayvan içme suyu göletinde temizleme ve genişletme çalışması başlattı.

14 Kasım 2017 - 12:15 - Güncelleme: 04 Aralık 2017 - 15:19

Manisa'da gölet için temizlik ve genişletme


Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Gördes’e bağlı Boyalı mahallesinde bulunan tarımsal sulama ve hayvan içme suyu göletinde temizleme ve genişletme çalışması başlattı.  İl genelinde kırsal kalkınmanın sağlanması adına çalışmalarına ara vermeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, 17 ilçede bulunan göletlerde temizlik, bakım ve genişletme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı’nca yürütülen çalışmalar kapsamında Gördes’e bağlı Boyalı Mahallesi’nde bulunan tarımsal sulama ve hayvan içme suyu göletinde de temizlik, bakım ve genişletme çalışmalarına başlanıldı.


ARA VERMEDEN

 Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Bircan Gençoğlu, çalışmaların en kısa sürede tamamlanıp göletin Boyalı Mahallesi’ndeki vatandaşların hizmetine sunulacağını belirterek, “Elimizden geldiğince bütün taleplere cevap vermeye çalışıyoruz. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün öncülüğünde çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
2018 Yılında Ölüme Yolculuk Yapan 13,9 Bin Göçmen Yakalandı
2018 Yılında Ölüme Yolculuk Yapan 13,9 Bin Göçmen Yakalandı
İzmir Gayrimenkul Sektörü 'Dijital Gayrimenkul Danışmanı' Eğitiminde Buluşacak
İzmir Gayrimenkul Sektörü 'Dijital Gayrimenkul Danışmanı'...