"Sanal Santral Sistemi" Türkiye’de ve dünyada öncü

"Sanal Santral Sistemi" Türkiye'de ve dünyada öncü

Sanal Santral Telekomünikasyon AŞ.nin yerli bir yazılım firması olduğunu aktaran Bakkaloğlu: "Sanal santral tarafı dünyada da geçmişte vardı, Türkiye'de biz bu işi ilk olarak yapmaya başladık. Fakat bazı özellikleri Türkiye ve dünyada ilk ekleyen biz olduk" dedi.

13 Ekim 2017 - 08:00

"Sanal Santral Sistemi" Türkiye'de ve dünyada öncü

Sanal Santral Telekomünikasyon AŞ.nin yerli bir yazılım firması olduğunu aktaran Bakkaloğlu: "Sanal santral tarafı dünyada da geçmişte vardı, Türkiye'de biz bu işi ilk olarak yapmaya başladık. Fakat bazı özellikleri Türkiye ve dünyada ilk ekleyen biz olduk" dedi


2011 yılında faaliyete geçen ve BTK tarafından yetkilendirilmiş bir Yeni Nesil Telekom operatörü olan Sanal Santral Telekomünikasyon A.Ş Satış ve İş Geliştirme Direktörü Levent Bakkaloğlu Türkiye ve dünyada ilk kez kullanılmaya başlanan ve bir çok avantaj sağlayan sanal santral sistemini Yenigün Gazetesi'ne anlattı. 

DÜNYADA İLK

Sanal Santral Telekomünikasyon AŞ.nin yerli bir yazılım firması olduğunu aktaran Bakkaloğlu, "Sanal Santral Telekomünikasyon A.Ş. 2011 yılında kuruldu.  TUBİTAK'ın desteği ve onayıyla bu ürünümüzü çıkarttık ve şirketleştik. Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığından aldığımız ses taşıma sistemi lisansıyla devlet tarafından da bu işi yapmaya onay verilmiş bir firmayız. Bununla beraber Türkiye'de telekom sistemiyle birlikte bir çok sektörü yöneten Bilgi Teknolojileri Kurumu'ndan da bu lisansımız onaylıdır. Türkiye'de ve dünyada öncü olduğumuz konu şu; sanal santral tarafı dünyada da geçmişte vardı, Türkiye'de biz bu işi ilk olarak yapmaya başladık. Fakat bazı özellikleri Türkiye ve dünyada ilk ekleyen biz olduk" şeklinde konuştu. 

ÇÖZÜM SAĞLIYOR

Müşterilerine bulut santral sistemleri, bulut telefon, bulut pbx, 850li hatlar, coğrafi kodlu hatlar numara tahsisi ve taşıma hizmetleri, ses ve faks hizmetleri ve toplu sms gibi tümleşik hizmetler sunduklarını belirten Levent Bakkaloğlu çağrı merkezi ve sektörel yazılımların hastane, belediye, üniversite, eğitim kurumları, avukat, doktor, eczane, sigorta acentesi, restoran, sanal ofis, fast food, taksi durağı, sucu, tüpçü  v.b. gibi yazılımlar ile çok kolay entegre edilerek müşterilerine anahtar teslimi ve katma değerli çözümler sağladıklarını dile getirdi.

FATURALARDA TASARRUF

Telefon faturalarında %70’e varan tasarruf sağlandığını dile getiren Bakkaloğlu, "Mevcut numaranız değişmeden numaranızı Sanal Santral’e taşıyabilir, ilinizin alan koduyla numaralar alabilir ya da 0850 kurumsal hat tahsisi sağlayabilirsiniz" dedi. Telefon görüşmeleri kayıt özelliğine de değinen Levent Bakkaloğlu, "Kalite standartlarınız gereği veya satışa yeni sunduğunuz ürün ve hizmetlerin satış temsilcileriniz tarafından müşteri kitlenize nasıl sunulduğunu ölçmek ve iyileştirmek için ya da mevcut ekosisteminiz ile firmanız departmanları arasındaki iletişim kalitesini ölçmek ve iyileştirmek gibi ihtiyaçlarınız için bu hizmetimizi kullanabilirsiniz. E-İmza, Mobil İmza ve Zaman Damgası servislerimiz ile dilerseniz telefon görüşmelerinizi ‘’Yasal Geçerli‘’ olarak kayıt altına alabiliyorsunuz" diye konuştu. 

TEK PANELDEN 

 Telefon hizmeti ile beraber FAX hizmeti ile tüm FAX ihtiyaçlarının tek panelden çözülebildiğini aktaran Bakkaloğlu, SMS hizmetinin de aynı panel üzerinden kullanabildiğini belirterek sözlerine şöyle devam etti; "Sanal Santral müşterileri Kasım 2017 itibari ile E-imza ve Mobil imza ile çalışan FAX hizmetimizi kullanabilecekler. Bu hizmeti Cari Mutabakat, Sözleşme, Teklif, Sipariş, Başvuru v.b. resmi ve imza gerektiren tüm belge alış verişi için kullanabilecekler."

Anket robotu, sipariş robotu, randevu robotu ve telesekreter robotu hizmetleri hakkında konuşan Bakkaloğlu, "Anket robotumuz ile cumhurbaşkanı, başbakan, milletvekili, belediye başkanı, muhtar, sivil toplum kuruluşları, dernekler, ticaret odaları, esnaf odaları, baro, v.b. tüm seçim faaliyetlerinde anket robotumuzu kullanarak ölçümler yapılabilir. 1 gün içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyet anketleri, yeni kampanya duyuları, yeni ürün satışları v.b. birçok farklı ihtiyaçlar için kullanılabilmektedir. Sipariş robotumuz her sektörde firmalara hitap etmektedir. Sipariş robotu ile ürün ve hizmetlerinizin siparişlerini personele ihtiyaç duymadan yapabilirsiniz. Paket Servis hizmeti veren Restaurant, fast food, sucu, tüpçü, taksi durakları v.b. birçok farklı sektörde kullanılmaktadır. Randevu robotumuz ile müşterilerinizi bekletmeden hizmet verme imkanı yakalarsınız. Kendi iç süreçlerinizi iyileştirme ve daha verimli hale getirme imkanı da sağlarsınız. Doktor, dişçi, güzellik merkezleri, kuaför salonları, halı sahalar v.b. alanda kullanılmaktadır. Telesekreter robotu ile 7/24 çalışan bir sekretere sahip olursunuz. Sizin firmanız için sekreterin yaptığı her şeyi yapar ve işlerinizi geliştirmenizi, satışlarınızı arttırmanızı, müşteri memnuniyetinizi arttırmayı sağlar. Yönlendirme, not alma, sesli mesaj bırakma, sms, fax, e-posta bilgilendirme, ses kaydı dinletme v.b. birçok ilave özellikle size ve kurumunuza fayda sağlar" dedi. 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FETÖ'cü Akın İpek'e Londra'da ev hapsi verildi
FETÖ'cü Akın İpek'e Londra'da ev hapsi verildi
Termik santralde göçük! Çok sayıda yaralı var
Termik santralde göçük! Çok sayıda yaralı var