Tekin Acar Cosmetic’ten ücretsiz makyaj ve bakım

Tekin Acar Cosmetic’ten ücretsiz makyaj ve bakım

Birbirinden farklı etkinlikleriyle misafirlerini ağırlayan ANKAmall kadınlara özel etkinlikler ile de büyük beğeni topluyor. Alışveriş merkezi içerisinde yer alan Tekin Acar Co

05 Kasım 2016 - 00:00

Birbirinden farklı etkinlikleriyle misafirlerini ağırlayan ANKAmall kadınlara özel etkinlikler ile de büyük beğeni topluyor. Alışveriş merkezi içerisinde yer alan Tekin Acar Cosmetics mağazasının düzenlediği, dünya rekortmenlerinin katıldığı makyaj etkinliği ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Etkinliğin sorumlusu ve Baş Makyaj Artisti İlhan Yiğit makyaj alanında dünya rekoru sahibi olduklarını belirterek şunları söyledi:

"2012 yılında bir etkinliğimizde 5 make up artist ile 24 saat hiç durmadan makyaj yaptık ve toplamda 531 kişiye makyaj yaparak Dünya rekoru kırdık. Rekor hala elimizde. Çeşitli makyaj stillerinde misafirlerimizin isteğine göre makyaj ve cilt bakımı yapıyoruz.Ayrıca yine misafirlerimize kendi ciltlerinin özelliklerini aktarıp yapabilecekleri en iyi makyajın özelliklerini anlatıyoruz. Etkinliklerimizi farklı mekanlarda 4 yıldır hiç durmadan sürdürüyoruz."

İsteyen eğitim de alabiliyor

Etkinlikte farklı makyaj türleri kadınların ciltlerine uygulanırken makyaj yaptırmak için gelen misafirlerin isterlerse Tekin Acar Cosmetics tarafından makyaj eğitimi de alabileceklerini aktaran İlhan Yiğit, "Yaptığımız makyaj etkinliklerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Kadınlar çok kısa bir sürede yaşadıkları değişimle çok mutlu oluyorlar. ANKAmall'da gördüğümüz yoğun ilgi bizleri çok mutlu etti. Burada bulunduğumuz sürede neredeyse hiç durmadan makyaj yaptık. Toplamda 20 kişilik bir ekibimiz var ve önümüzdeki dönemlerde Ankaralı hanımefendilerle buluşmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KARDEŞ ŞEHİR MARL HEYETİ KUŞADASI’NDA
KARDEŞ ŞEHİR MARL HEYETİ KUŞADASI’NDA
BÜYÜKŞEHİR DAVUTLAR'I YAZA HAZIRLIYOR
BÜYÜKŞEHİR DAVUTLAR'I YAZA HAZIRLIYOR