Yenigün ön seçime başladı

Salih ERKEK

salih_erkekce@hotmail.com

Salih ERKEK

Karabağlar aday adayları

10 Ocak 2009 Cumartesi


Ben Salih Erkek, bütün siyasi  parti  Karabağlar  Belediye Başkan aday adaylarına sesleniyorum. Sizler Karabağlar ilçe olmadan önce nerelerdeydiniz? Kiminiz milletvekilliği yaptınız, kiminiz müsteşar yardımcılığı yaptınız, kiminiz Büyükşehir Belediyesi’nde  üst kademelerde görev yaptınız, kimileriniz de Konak Belediyesi’nde kimileriniz Büyükşehir  ve  Konak Belediye Meclis üyelerisiniz.

Saymış olduğum bu üst görevleriniz varken, sizler yeni kurulan Karabağlar ilçesi için bu güne kadar ne gibi yaptırımlar uyguladınız? Karabağlar halkının refahı gelecekleri için ne gibi çalışmalar yaptınız? Yaptınız da ben mi bilmiyorum? Şimdi de sokaklarda, kahvelerde, dükkânlarda atıp tutuyorsunuz.

Karabağlar halkının sizlere inanacaklarını mı sanıyorsunuz? Öyle sanıyorsanız çok ama çok yanılıyorsunuz, çünkü ben halkın arasındayım ne söylediklerini biliyorum.
“Sen Salih Erkek, Karabağlar ilçesi ve halkı için  ne yaptın” diye soracak olursanız, ben çok yatırımlar gerçekleştirdim. Başta bu bölgemizin ilçe olması adına 19 yılımı verdim.

Bayraklı ilçesi dâhil yapmış olduğum yaptırımlarıma gelince, MYK üyeliğim, Belediye Meclis üyeliğim ve il başkan yardımcılığım döneminde Karabağlar eski İzmir, Yeşilyurt, Bozyaka, Üçkuyular, Fahrettin  Altay ve İzmir’in her ilçesi ve beldesinde yaptırımlar gerçekleştirdim. Yapmış olduğum yaptırımlarda bana destek veren zamanın meclis üyelerine milletvekillerine, Bakanlara iİl başkanı Turan Arınç’a ve İzmir’imizin bütün muhtarlarına, bürokratlarına şükranlarımı sunuyorum.
Şimdi siz Karabağlar Belediye Başkan aday adaylarına çağrıda bulunuyorum. Sizleri tarafsız bir platforma yazılı ve görsel medyamızın huzurunda hangi aday adayı Karabağlar ilçesinde bu konumlarınız varken ne gibi yaptırımlar uyguladınız? İzmir ve Karabağlar halkı huzurunda arzu ettiğiniz yerde her aday adayı yapmış olduğu çalışmayı ve hayata geçirmiş yaptırımlarını açıklasın ve sergilesin.
Haydi, tüm siyasi parti Karabağlar aday adayları bu davetime duyarsız kalmayın sizlerden yanıt bekliyorum. Şayet kendinize güveniniz varsa unutmayınız her zaman yiğidin hakkını yiğide veririm.

HERŞEY YURDUM VE YURDUMUN İNSANI İÇİN
NOT 1: Tüm siyasi parti liderlerine 23 yıllık siyasi tecrübeme dayanarak İzmir halkını çok iyi tanımam dolayısıyla âcizane tavsiyede bulunmak istiyorum. İzmir halkına danışmadan adaylarınızı belirlemeyiniz. İyi araştırın, sorun ve soruşturun. Halkın sevdiği, saydığı adaylarınızı aday gösterin. Aksi halde kaybedersiniz. Benden söylemesi.
NOT 2: Haydi İzmirlim kendi adayını kendin seç bir ilke daha imza at.