Veda ve teşekkür
Bilal EYÜBOĞLU

Bilal EYÜBOĞLU

Veda ve teşekkür

24 Temmuz 2015 - 00:00

Yazı yazmaktan mutluluk duyduğum Yenigün Gazetesi'nde önceleri çarşamba sonradan cuma günlerinde yayınlanan yazılarıma, yeni bir kitap yazımı ve mesleki çalışmalarım nedenleriyle üzülerek ara verme kararı almış bulunuyorum.

Yenigün’de yayınlanan yazılarım gerek gazetenin web sitesinde gerekse bazı internet sitelerinde yayınlanıyordu. Alkollü araç kullanmanın cezasına ilişkin yazım başta olmak üzere bazı yazılarım çok beğeni kazandı, yüzbinlerce tıklama görebildi. Siz değerli okuyucularımdan her zaman fazlasıyla ilgi ve destek görmekten bahtiyarım.

Bugünlerde “Çağlara Sığmayan Bilge: Mevlâna” adıyla yayınladığım kitabımın 2. baskı çalışmaları ile “Mutlu Yaşamak Elimizde” adlı yeni kitabımın basım hazırlıkları telaşı içerisindeyim. Bunlar yanında halen 44. yılını doldurduğum serbest avukatlık hayatım da devam ediyor. Yardımcı avukat arkadaşlarım sağolsunlar beni adliyeye taşınmaktan kurtarıyorlar ama yine de mesleki çalışmalarımı ilk günkü heyecan ve tutkuyla sürdürüyorum.

Belirtmeliyim ki, çeşitli internet sitesinde yayınlamakta olduğum yazılarımı devam ettirme arzusundayım. Sayıları bini aşan facebook izleyicilerimle aramızda yıllardır süren çok keyifli ve yoğun iletişim yine devam edecek. Artık ağırlıklı olarak hayata ve insana dair olan yazılarımı bu sanal ortamlarda paylaşmaya çalışacağım.

Siz değerli Yenigün okuyucularına yazdıklarımı okuma teveccühünüz nedeniyle gönülden teşekkür etmeyi borç biliyorum. Bir teşekkürüm de bu gazeteyi Ege’nin ikinci en büyük gazetesi düzeyine eriştirmeyi başaran değerli dost ve güzel insan, Yenigün’ün İmtiyaz Sahibi Ömer Dinçer ile bu gazetenin değerli yönetim ve yayın ailesinedir.

Bilimsel duyarlılık ve mutlak objektiflik kaygısıyla hareket ederek hemen her konuda yıllardır yazı yazmak gerçekten çok kolay olmadı. Harcadığım emeğe değdiği inancındayım. Eğer bu yazılarımla zamanın ruhunu yakalayarak tarihe bir not düşürebilmişsem bu benim için büyük bir ödül ve armağan olacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar