Bu yazın nail art trendleri neler? Tırnak modasının en popüler rengi hangisi? Bu yaza damga vuracak tırnak modasını ve nail artlar haberimizde.

İlkbaharın gelmesiyle ve havaların ısınmasıyla birlikte renkli yaz trendleri ile hayatımızı reklendirmeye başladık. Yaz geldiğinde koyu olan her şey kendini sıcak, canlı renklere bırakıyor. Bahar havası kişisel bakımın görünen tarafını da daha önemli hale getiriyor. Kişisel bakım denildiğinde de kadınların aklına ilk gelen tırnakları oluyor. Tırnak süsleme sanatı olarak bilinen nail art, neredeyse her kadının güzellik rutinleri arasında.

Bahar yenilenme, yaz ise dinlenme, tatil, güneş ve sıcaklık zamanıdır. İlkbahar-yaz dönemiyle olan bu hoş çağrışımlar, ilham almak ve yalnızca benzersiz kadınsı görüntülerin değil, aynı zamanda parlak yeni tırnak tasarımlarının yaratılması için verimli bir zemin yaratır. Modern tırnak sanatında kısa tırnakların parlak tasarımların uygulanmasına kontrendikasyon olmadığını, sadece dikkatli seçim gerektirdiğini belirtmekte fayda var.

Modern malzemeler, teknolojiler ve tırnak sanatı trendleri, kısa tırnaklarda bile şık tasarımlar oluşturmayı kolaylaştırıyor. 2022 ilkbahar-yaz döneminde modaya uygun tırnak trendleri inanılmaz derecede alakalı. Örneğin, bitki ve hayvan motifleri ve baskıları ile pürüzsüz yüzey üzerinde küçük orijinal çizimler. Siluet, geometrik ve soyut çizimler daha az popüler değildir. En popüler dekorasyon türleri folyo, neon jel boyalar, airbrushing, manyetik kaplamalardır.

İlkbahar ve yaz aylarında, kısa tırnaklar için tırnak sanatında hangi renk ve tonların seçileceğini doğa belirler. Bu sezonun moda tonları arasında çeşitli sarılar, narin karamel, inci ve pastel renkler, pembe ve mavinin narin ve parlak tonları yer alıyor. Klasik kırmızı, beyaz ve siyah renkler olmadan manikür sanatında moda sezonunu hayal etmek zor. Parlak turuncu, zümrüt yeşili ve zengin morun güzel tonları da popülerdir.

2022 ilkbahar-yaz aylarında modaya uygun tırnak servisi ustaları, ana olanlar olarak aşağıdaki dekorasyon türlerini kullanmanızı önerir: orta miktarda yapay elmas ve küçük parıltılar, küçük ve orta boy muhteşem boncuklar ve inciler, çeşitli varyasyonlarda parlak folyo : transfer, ezilmiş, levha, sıvı, folyo-yapıştırıcı, termo folyo, potal.

Tırnak kaplamanın farklı tonlarının kombinasyonlarının kullanılması değişmeyen bir trend. Kısa ömürlü çok renkli bir manikür özellikle ilkbahar-yaz mevsiminde geçerlidir. İlkbahar ve yaz 2022'nin cesur ve ilham verici kadınsı görünümüne bir kazan-kazan eki olacak en parlak, en zıt ve standart olmayan renk kombinasyonlarının uygun olduğu zamandır.

Mat bir yüzeye sahip bir manikür, 2022 ilkbahar-yaz sezonunun gerçek ve koşulsuz bir trendi haline geldi.Asil kadifemsi doku eşsiz, zarif ve şık görünüyor. Mat manikürün en alakalı tonları koyu yeşil, sözde şişe, klasik siyah, evrensel beyaz, koyu mavi ve koyu mavidir.

Tırnak sanatçılarının metalik katkılı jel cila ve manyetik bir plaka ile elde ettiği gerçek sihir, 2022 ilkbahar-yaz sezonunun güncel moda trendidir. "Kedi gözü" olarak da bilinen muhteşem çok boyutlu tasarım, tırnaklarda harika görünüyor. kısa, bakımlı tırnaklarda bile herhangi bir uzunluk ve şekil.

French manikürü klasik, çok yönlü ve feminen bir tırnak tasarımıdır. Sofistike bir beyaz gülen ceket, herhangi bir feminen görünümün mükemmel bir tamamlayıcısıdır ve kıyafet kurallarına uymak zorunda olan kadınlar için mükemmeldir. İlkbahar ve yaz aylarında çok renkli Fransız manikürü özellikle popülerdir. Bir veya iki tırnak tabağı gerçek takılar, desenler veya modaya uygun baskılarla süslenebilir.

Tırnakları folyo ile süslemek, muhteşem bir manikür dekorasyonunun son aşaması için uygun bir seçenektir. Eşsiz soyut desenler ve baskılar oluşturmak için modern tırnak sanatında parlak vurgular, orijinal dokulara, gölgelere ve kaliteye sahip çok sayıda parlak malzeme çeşidi kullanılır.

Bu tırnak tasarımı tekniği, değişen yoğunluk derecelerinde ayarlanabilir bir renk tonu spreyidir. Airbrushing, özel bir cihaz kullanılarak yapılır - manikür airbrush, çeşitli konularda şablonlar kullanmak da mümkündür. Bu, mevcut çok sayıda tasarım seçeneği sayesinde tırnak yüzeyinin herhangi bir uzunluğu ve şekli için uygun olan alışılmadık, hatta bazen fantastik bir tırnak sanatı tekniğidir.

2022 ilkbahar ve yazında, mevcut sürtünme türlerini kullanan harika tasarımlar da trend. Sedef, holografik pigment, ayna tozunun yanı sıra orijinal prizma, böcek, bukalemun seçeneklerine dikkat ederseniz, modaya uygun bir seçimle yanlış yapmış olmazsınız. Sürtünme sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda yeterince uzun değilse, uzunlukları da dahil olmak üzere tırnakları görsel olarak artırır.

Sürgü tasarımı veya daha basit olarak çıkartmalarla süsleme, tırnak sanatseverleri tarafından uzun zamandır bilinmektedir. Bu sezon, aşağıdaki türler moda: hayvansal, çiçek, çiçek motifli sürgüler, yarı saydam, grafik ve tematik çıkartmalar, 3D sürgüler ve şablonlar, kadın yazıtları ve portreleri ve ayrıca çeşitli yazıtlar. Müşterinin isteklerine, tırnakların şekline ve uzunluğuna göre uygun kaydırıcıları seçmek kolaydır.

Şık geometrik motifler, modaya uygun tırnak sanatının sınırlarını terk etmiyor. Geometrik tasarım, alaka düzeyini kaybetmeden basitçe dönüşür ve değişir. Origami, negatif boşluk, minimalizm, çizgiler ve birkaç uygun ve özlü parlak vurgu, modaya uygun geometrik tasarımlar haline geldi.

Her ilkbahar-yaz sezonunda, manikür tasarımının modern sanatı, inanılmaz ve fantastik fikirler getiriyor. 2022'de büyük moda trendlerine bakılırsa, her kadın hem özel bir gün için lezzetli bir seçenek hem de günlük ve çalışma ortamları için özlü bir tasarım bulacaktır.

İşte 2022 İlkbahar/Yaz Tırnak Trendleri:

1.Neon Tırnaklar

Canlı sarılar, turuncular, maviler, yeşiller ve pembeler artık tırnaklarımızda da hakimiyet kurmaya başlıyor. Yazın gelmesiyle birlikte dolabımıza giren canlı renkleri bu sezon tırnaklarımızda da görüyoruz.

Gözden kaçırmayın

Kanlı ay tutulması etkileri neler?  Kanlı ay tutulması etkileri neler? 

2. Soyut Çizgi Etkisi

Tüm tırnağa oje sürmektense tırnağın belirli yerlerine yatay ya da dikey kendinden dalgalar daha popüler olma yolunda ilerliyor.

3. Renkli Frenchler

Frenchler herkes tarafından çok tercih ediliyor. Klasik nude ve beyaz rengi tercih edilerek yapılan Fransız manikürü bu sezon kendini daha da geliştirdi. Renkler ve desenlerle günümüz yaz nail art modasını yakalamaya başladı.

4. Pozitif Enerji Veren Tırnaklar

Farklı renk ve desenlerle yapılan kombinasyonlar nail art modasının vazgeçilmezi. Yaptığınız ve tercih ettiğiniz her desen ve renk kendi kişiliğinizi ifade etmenize yardımcı oluyor. Çok yönlü kişiliğinizi ve tarzınızı ellerinize yansıtmak için bu manikür tam size göre. Bu yıl özellikle çiçek desenleri, renkli papatyalar tercih ediliyor.

5. Ombre Tırnaklar

Bir saç boyama stili olan ombre şimdi tırnaklarda da kendini gösteriyor. Ombre manikür, aynı renk kartelasından ojelerin, tırnaklara ayrı ayrı uygulanmasıyla yapılıyor. Yani tırnaklara bir rengin açıktan koyuya farklı tonları uygulanıyor. Gelin manikürü olarak da French’e alternatif olan bu trendi mutlaka denemelisiniz.