21 Haziran günlük burç yorumları

İkizler BurcuSevgili İkizler; zihnen çok aktif bir gündesin. Yeni düşüncelere açık olman ve bilgi alışverişleri farkındalığını artırabilir. Aynı görüşleri paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelebilir, sosyal medyada zaman geçirebilirsin. Önümüzdeki günlerde ailenin ekonomik durumuyla ilgili konular gündeme gelebilir.

Astroloji 21.06.2019 - 12:46 21.06.2019 - 12:46

Koç Burcu
Sevgili Koç; arkadaşlarınla bir araya gelebilir, sosyal çevren içinde aktif olabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle yapacağın fikir alışverişi fırsatları da beraberinde getirebilir, geleceğe dair ideallerini gerçekleştirmek için adım atabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde aile ve yerleşim konuları gündeme gelebilir.

Boğa Burcu
Sevgili Boğa; bugün çok göz önünde olabilir, iş ve sosyal yaşamına dair önemli kararlar alabilirsin. Ticari faaliyetlerin hız kazanabilir, karşına çıkan fırsatları kullanmak için girişimlerde bulunabilirsin. Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle yakın çevre ve kardeşlerle ilişkilerinde daha korumacı ve şefkatli olabilirsin.

İkizler Burcu
Sevgili İkizler; zihnen çok aktif bir gündesin. Yeni düşüncelere açık olman ve bilgi alışverişleri farkındalığını artırabilir. Aynı görüşleri paylaştığın kişi ve gruplarla bir araya gelebilir, sosyal medyada zaman geçirebilirsin. Önümüzdeki günlerde ailenin ekonomik durumuyla ilgili konular gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu
Sevgili Yengeç; Güneş’in burcunda harekete geçmesiyle birlikte kimliğinin ve isteklerinin ön planda olacağı bir süreç yaşayabilir, ilişkilerde kontrolü ele alabilirsin. Bugün yaptığın harcamalar borçlanmalara neden olabilir ancak gizli bilgilerin açığa çıkışı ve kulisler senin lehine gelişmeler olmasını sağlayabilir.

Aslan Burcu
Sevgili Aslan; bugün yönetici gezegenin Güneş’in burç değiştirmesiyle daha arka planda kalabilir, ailevi konulardan dolayı bunalabilirsin. Hem iş hem de özel hayatın getirdiği sorumluluklar bireysel hareket etmeni ve özgür kararlar almanı zorlaştırsa da sosyal çevrenle yapacağın fikir alış verişlerinden fayda görebilir, anlaşmaya varabilirsin.

Başak Burcu
Sevgili Başak; gündelik işlerine yoğunlaşarak çalışmalarına hız kazandırabilirsin. Kariyerinde atılım yapabileceğin fırsatları kullanabilecek, yeni projeler üreterek, grup çalışmaları içinde yer alabileceksin. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarınla ve sevdiklerinle daha fazla bir araya gelebilir, keyif alacağın ortamlarda bulunabilirsin.

Terazi Burcu
Sevgili Terazi; bugün gelişen olaylar neşeni yerine getirebilir. Görüşlerini ve duygularını paylaşmak farkındalığını artırarak daha özgür davranmanı sağlayabilir. Sevdiklerinle seni mutlu edecek organizasyonlar yapabilirsin. Sosyal alanda daha fazla yer alacağın, iş hayatında gelişmeler yaşayabileceğin bir süreçtesin.

Akrep Burcu
Sevgili Akrep; gayrimenkullerle ilgili bireysel girişimlerde bulunabilir, aldığın duyumları fırsata dönüştürebilirsin. Gizli ilişkiler ve kulislerin faydasını görebilir, iş ve özel hayatında lehine gelişmelerin olacağı ortamlarda bulunabilirsin. Güneş’in burç değiştirmesiyle yüksek eğitim ve uzun yolculuklarla ilgili konular gündeme gelebilir.

Yay Burcu
Sevgili Yay; bugün hızlı iletişim trafiği ile çözümler üretebilir, arkadaşlarının ve yakın ilişkide olduğun kişilerin desteklemesiyle cesur adımlar atabilirsin. Kişisel gelişimin için eğitim planları yapabilirsin. Önümüzdeki günlerde kredi, vergi, sigorta gibi konulara odaklanman gerekebilir.

Oğlak Burcu
Sevgili Oğlak; Güneş’in karşıt burcunda harekete başlamasıyla ilişki ve evlilik konularında gelişmeler yaşanabilir, yeni iş birlikleri kurabilirsin. Ekonomik konuların gündemde olduğu bir gündesin. Akrabaların ya da çalışma ortamından gelen destek ve fikir alış verişleriyle kendine yeni gelir olanakları yaratabilir, ticari faaliyetlerde bulunabilirsin.

Kova Burcu
Sevgili Kova; bugün yaşamınla ve ilişkilerle ilgili cesur kararlar alabilirsin. Özgürce hareket etmeni sağlayan gelişmeler olabilir, sevdiklerinin desteğiyle girişimlerde bulunabilir, görüş ve düşüncelerini paylaşabilirsin. Önümüzdeki günlerde iş tempon artabilir, yeni bir proje üstünde çalışabilirsin.

Balık Burcu
Sevgili Balık; bugün yalnızlığa ihtiyaç duyabilir, çevrenden izole olarak durum değerlendirmesi yapabilirsin. Fakat yapacağın fikir alış verişleriyle farkındalığın artacak ve daha uzun vadeli planlar yapabileceksin. Güneş’in de burç değiştirmesiyle yaşamdan daha fazla keyif alacağın bir dönem seni bekliyor.

Yorumlar