76.Merkez Paris’te..

76.Merkez Paris'te..

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 76. MERKEZİNİ rnPARİS’TE AÇTI!

76.Merkez Paris'te..

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 76. MERKEZİNİ rnPARİS’TE AÇTI!

76.Merkez Paris'te..
06 Temmuz 2018 - 11:20


Dünya Değişim Akademisi 76. Merkezini Paris’te açtı. Şimdi değişim zamanı sloganı ileTürkiye’den dünyaya açılan kurumun, uzmanlığını Türkye’de almış olan tam donanımlı Değişim Uzmanları,şimdi de Paris’te dünyanınen kadim ve güçlü değişim tekniklerini sunacak!

Dünya Değişim Akademisi’nin bütün merkezlerinden yansıyan huzur, güven, bilgelik dolu atmosferi, Paris’te de bulacaksınız! Değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalır diyen içtenlik ve motivasyon doluDeğişim Uzmanları anlamlı bir mesajla herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor: “Değişimedirençgerilimenedenolur.Birey kendi özdoğasını reddeder ve bu reddediş korkuları doğurur.Ayrıca, reddedilen doğal olduğu için hiçbir zaman kaybolamaz ve hep iç dünyada bulunur.Oysa doğal olan ebedidir; ebedi ve kalıcı olan her zaman geçici olanı alt eder. Doğal olan erya da geç yapay olanı devirir ve değişim devrimi gerçekleşir..”Ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.

Mekandatemel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibiarayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanıvar.

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Paris’te deaydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.  

Dünya Değişim Akademisi – Paris
info@dunyadegisimakademisi.com
http://www.dunyadegisimakademisi.com


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fenerbahçe 1-1 Beşiktaş
Fenerbahçe 1-1 Beşiktaş
Okan Buruk Rize'de
Okan Buruk Rize'de