80.Merkez İstanbul Bostancı’da

80.Merkez İstanbul Bostancı'da

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 80. MERKEZİNİ İSTANBUL – BOSTANCI’da AÇTI!

80.Merkez İstanbul Bostancı'da

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 80. MERKEZİNİ İSTANBUL – BOSTANCI’da AÇTI!

80.Merkez İstanbul Bostancı'da
10 Temmuz 2018 - 15:59

Dünya Değişim Akademisi 80. merkezini, pazar günü İstanbul-Bostancı’da açtı. Kısa zamanda tüm dünyaya yayılmaya başlayan Dünya Değişim Akademisi’nin özelliği, dünyanın en kadim ve güçlü değişim tekniklerini her yerde aynı itina ve titizlik içinde, tam donanımlı Değişim Uzmanları ile sunması! İstanbul – Bostancı’dan da  kurumun alışılagelen huzur, güven, bilgelik dolu atmosferi yansıyor. 
  
“Şimdi değişim zamanı!” “Kendini değiştir dünyan değişsin, dünyanı değiştir dünya değişsin!” diyen Değişim Uzmanları ise herkesi kendini keşfe ve değişime davet ederken anlamlı bir çağrıda bulunuyorlar: “Değişime direncin nedenlerinden biri değişim ile ilgili bilgisizliktir. Birey değişim hakkında yeterince bilgi sahibi olmayınca değişime direnir çünkü bilgisizlik onu engeller. Cahillik her zaman değişim engeli olmuştur çünkü cahil insanlar değişim düşmanıdır...” Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.  

Değişim için kararlı olanların ilk adresi Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Bostancı’da da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz.  

Dünya Değişim Akademisi – İstanbul - Bostancı
İletişim: 0532 596 00 93
info@dunyadegisimakademisi.com
http://www.dunyadegisimakademisi.com

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Narlıdere'de İlköğretim Haftası Kutlandı
Narlıdere'de İlköğretim Haftası Kutlandı
Bilardo: Dünya Kadınlar 3 Bant Şampiyonası
Bilardo: Dünya Kadınlar 3 Bant Şampiyonası