AK Parti İzmir İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığından 2023 ve 2024 atağı!

  

Yerel Politika 30.06.2021 - 16:17 30.06.2021 - 16:17

Bölge Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı toplantısında konuşan AK Parti İzmir İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ali Aslan, ‘’2023 ve 2024 hedefleri için, gelişen İzmir ve her alanda güçlü ve lider Türkiye için çalışma seferberliğimizi hız kesmeden devam ettiriyoruz. 30 ilçemizde SHİB komisyonları kuruldu. 1294 Mahalle’de SHİB Başkanı belirleme süreci devam ederken, 10 bin 200 sandıkta SHİB Başkanı belirleme kararları alındı ve bu doğrultuda çalışmalar başlattık’’ dedi.

AK Parti İzmir İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı’nın (SHİB) düzenlediği, Bölge Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı toplantısı, Bayındır’da geçekleşti. İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ali Aslan, ilçede; teşkilat, ev ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirip, kanaat önderleri ile buluştuktan sonra Küçük Menderes Bölgesi’ndeki İlçe Siyasi Hukuki İşler Başkanları ile toplantı yaptı. 30 ilçede SHİB Komisyonları kurulduğunu ve ardından da 1294 Mahalle’de SHİB Başkanı belirleme çalışmaları başlatıldığını ifade eden AK Parti İzmir İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ali Aslan, ‘’Bu aşamadan sonra Sandık SHİB Başkanları belirlenecek ve sandık seçmen çalışmalarına başlanacaktır. Bu yapılanmada hedefimiz; 2023 seçimlerine giderken, Genel Merkez çalışmalarını, Cumhurbaşkanlığı çalışmalarını, Hükümet icraatlarını yakından takip etmek, teşkilatımıza ve vatandaşlarımıza hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmasını sağlamak. Algı amaçlı kötü haberlere ve muhalif çalışmalara anında doğru bilgi ile ilgili mecralarda cevap vermek. Ayrıca en önemlisi, 2002 öncesi Hükümet performansları ve 2002 sonrası AK Parti Hükümetleri performansları ile 2002 öncesi Cumhurbaşkanları ve Başbakanlar ile 2002 sonrası Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti icraatlarını yazılı ve görsel olarak karşılaştırarak, teşkilatlarımızın ve vatandaşlarımızın algı operasyonlarına karşı dikkatli olmalarını sağlamak’’ dedi.

2023 ve 2024 hedefleri için hız kesmeden çalışıyoruz

Teşkilat eğitimlerine önem verdiklerini ifade eden Başkan Aslan, ‘’Teşkilatımızın motivasyonunu yüksek tutarak, halkımızla iç içe olmasını sağlamak, teşkilatımızı her zaman canlı ve dinamik tutmak, vatandaşımızı dinlemek, sorunlarını not almak, çözüm üretmeye çalışmak ve her kesimin memnuniyetini en yüksek seviyeye çıkartmak için çalışmalarımızı hızla sürdürürken; İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı olarak, kentimizde, İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli’nin liderliğinde, 2023 ve 2024 hedefleri için, gelişen İzmir ve her alanda güçlü, lider Türkiye için çalışma seferberliğimizi hız kesmeden devam ettiriyoruz’’ dedi.

Geçtiğimiz hafta 30 ilçe SHİB Başkanları toplanmıştı

Komisyonları ile haftanın 2 günü vatandaş sorunlarına çözüm üretmek için çalıştıklarını ifade eden İl Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ali Aslan, ‘’Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkanımız Sayın Hayati Yazıcı’nın talimatları ile Ege Bölge Koordinatörü, MKYK Üyesi Mehmet Nil Hıdır Başkanlığında, geçtiğimiz hafta, 220 kişilik ‘30 İlçe SHİB Başkanları ve Komisyonları ile Eğitim ve İstişare Toplantısı’ yaptık ve bu toplantıda 30 ilçede Komisyonlar kurulması, Mahalle SHİB Başkanlarının belirlenmesi ve müteakip 10 bin 200 sandıkta SHİB Başkanı belirleme kararları alındı ve bu doğrultuda çalışmalar başlattık.’’ dedi.

 

ali_aslan_3

 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@