“Vefa Buluşmaları” kapsamında geçmiş dönemde görev yapan il ve ilçe yönetimlerinde görev alan partililerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Sürekli, “İlk günkü aşkla yolumuza devam ediyoruz.” dedi.

Karşıyaka’da düzenlenen ‘Dünden Bugüne Yol Arkadaşlarımızla İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, geçmiş dönemde görev yapan il ve ilçe yönetimlerinde görev alan partililerle buluştu. Genel ve yerel siyasete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Sürekli vefa buluşmalarının nasıl başladığına da değinip, “Göreve Nisan 2019’da başladık vakit kaybetmeden alana çıktık. Bire bir ziyaretlerle başladığımız süreci ilçelerimize de yaydık ve vefa buluşmaları halinde sürdürdük. Hiç kimseyi ayırmadan, davamıza yürek vermiş tüm gönüldaşlarımızla bir araya geliyoruz” diye konuştu.

karşıyaka_teşkilat kerem ali sürekli yenigün

Buluşmalar devam edecek

Vefa buluşmalarından çok verimli ve güzel geri dönüşler aldıklarına dikkat çeken Başkan Sürekli, “Vefa buluşmalarımız kapsamında ilçelerimizi de dâhil ettik. Ziyaret ve programlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Geçmiş dönemlerde il ve ilçe yönetimlerinde görev alan dava arkadaşlarımızla yaptığımız toplantıları tamamladık. Bundan sonraki süreçte geçmişten bugüne farklı kademelerde görev yapan yol arkadaşlarımızla buluşmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İYİ Partili Kırkpınar'dan dikkat çeken anket paylaşımı İYİ Partili Kırkpınar'dan dikkat çeken anket paylaşımı

“Hiç kimsenin mağdur olmaması için çalışmalar sürüyor”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, dünyadaki konjektürel gelişmeler, pandemi ve savaş gibi nedenlere bağlı olarak oluşan ekonomik sıkıntıların hızlı ve etkili bir şekilde aşılması için yoğun bir çalışma içinde olunduğunu kaydeden Başkan Sürekli, “Hiç kimsenin mağdur olmaması için çalışmalar sürüyor. Bu çalışmalar, asgari ücret, memur ve emekli aylıklarındaki artışlarla sınırlı kalmayacak. Yine olumlu gelişmeler de var. Karadeniz’deki doğalgazın sisteme verilmesi için gece gündüz çalışmalar sürüyor. Akkuyu Nükleer Santralinin devreye alınmasına yönelik çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Tarım, hayvancılık ve sanayide üretim artıyor. Diplomatik başarılar ortada. Güçlü bir dünya liderine sahibiz. Liderimizin öncülüğünde 2023 yılı ülkemiz için güzellikler ve başarılarla dolu bir yıl olacak” diye konuştu.

akparti Karyaka_esnaf yenigün