AK Partili Kırkpınar’dan geçmiş olsun ziyareti

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, geçtiğimiz hafta yağış ve fırtınadan etkilen İzmir’in Kiraz ilçesi ile dün ki yağış ve fırtınadan etkilenen Kemalpaşa ilçesini ziyaret edip, hasar gören bölgelerde incelemelerde bulundu.

Yerel Politika 27.06.2021 - 17:16 27.06.2021 - 17:20

Geçtiğimiz hafta İzmir’in Kiraz ilçesinde dün ise Kemalpaşa ilçesinde meydana gelen sağanak ve fırtına nedeniyle çatılar uçmuş, ağaçlar devrilmiş ve cami minaresi yıkılmıştı. Yaşanan afet dolayısıyla sabah saatlerinde AK Parti Kemalpaşa ilçe teşkilatı ile birlikte ilçe merkezi ve Kuyucak mahallesine giden AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, burada zarar gören bölgeleri inceleyip vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Kırkpınar, “Dün kısa süreli sağanak yağışı ve fırtına dolayısıyla ilçemizin bazı bölgelerinde hasar oluştu. Çok şükür can kaybı yaşanmadı. Devletimiz ilgili kurumları ile gerekli inceleme ve tespitleri yaptı. En kısa sürede vatandaşlarımızın mağduriyeti giderilecektir” ifadelerini kullandı.

Kırkpınar Kemalpaşa ziyaretinin ardından İzmir’in Kiraz ilçesine geçti. Burada ilk olarak Belediye Başkanı Saliha Özçınar ile bir araya gelen Kırkpınar, ardından esnaf ve vatandaşları ziyaret edip, geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@