AK Partili Sürekli’ den CHP’ye Menemen yanıtı

CHP Menemen’de bugün gerçekleşen Olağanüstü Kongrede CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir milletvekilleri Bedri Serter ve Mahir Polat'ın belediye başkan vekilliği seçimleri sırasında yaşanan süreçle ilgili yaptığı açıklamalara AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli sosyal medya hesabından tepki göstererek “CHP, Menemen Belediyesi'ni usulsüzlükleri ve kendi zafiyetleri nedeniyle kaybettiğini unutmuş. Bulundukları ithamlar, hazımsızlıklarının ürünüdür!” ifadelerini kullandı.

Güncel 08.08.2021 - 19:04 08.08.2021 - 19:04

CHP Menemen İlçe Başkanlığı Olağanüstü Kongre kapsamında bugün sandık başına gitti. 

Kongrede CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, CHP İzmir milletvekilleri Bedri Serter ve Mahir Polat’ın belediye başkan vekilliği seçimleri sırasında yaşanan süreçle ilgili kullandığı ifadelere AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla tepki gösterdi.

Sürekli “Kendi gerçeklerinden bu ithamlarla ve pişkinlikle kurtulamazlar" dedi.

Sürekli’nin sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

"CHP, Menemen Belediyesi'ni usulsüzlükleri ve kendi zaafiyetleri nedeniyle kaybettiğini unutmuş. Bulundukları ithamlar, hazımsızlıklarının ürünüdür! Menemen'de bir ses yükseldiyse; yasaların ışığında, adaletin güçlü sesi yükselmiştir!

Kendi gerçeklerinden bu ithamlarla ve pişkinlikle kurtulamazlar. Ayrıca, birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde; toplumu bu türlü asılsız, mübalağa ötesi ve nefret söylemleriyle kışkırtmaları siyasi ahlaka sığmaz."

Yorumlar