Akhisar Belediyesi yolların bakımına devam ediyor

Çiftçinin arazisine kolaylıkla ulaşması için çalışmalarına devam eden Akhisar Belediyesi, açtığı arazi yollarıyla çiftçinin üretimine doğrudan etki ediyor.

Ege 20.09.2021 - 11:12 20.09.2021 - 13:04

Akhisar Belediyesi zeytin hasadı öncesi arazi yollarının bakımına devam ediyor. Çiftçinin arazisine kolaylıkla ulaşması için çalışmalarına devam eden Akhisar Belediyesi, açtığı arazi yollarıyla çiftçinin üretimine doğrudan etki ediyor.

Akhisar Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler üretimi arttırmaya yönelik başlatılan yol açma çalışmaları kapsamında bir çok kırsal mahallede bakım ve onarım çalışmaları tamamlandı. Program dahilinde, arazi yolların yapım ve düzenleme çalışmalarının,  hava şartları elverdiği
sürece devam edeceğine vurgulanırken zeytin sezonu öncesi çiftçilerin sıklıkla kullanacağı arazi yollarının bakımları tamamlandı.

Belediye, sırasıyla Sabancılar, Süleymanköy, Dayıoğlu, Sırtköy, Sünnetçiler, Medar, Erdelli, Yatağan, Erdoğlu, Hamidiye, Bekirler, Işıkköy ve Hasköy Mahallelerinin arazi yollarının tamamlandığı bildirildi.

Yorumlar