Altay Başkanı Ayhan Dündar, yeniden anlaşılan tecrübeli futbolcular ve genç futbolcularla beraber takımda güzel bir hava yakalandığını söyledi.

KSK'de Güraçar'dan çağrı var: Bu sene herkes tribüne KSK'de Güraçar'dan çağrı var: Bu sene herkes tribüne

Zor zamanda kulüpte kalmayı tercih eden futbolcularla uzun soluklu planları olduğunu belirten Başkan Ayhan Dündar, kırılmış olan güveni yeniden tesis ettiklerini ifade etti. Altay taraftarına de seslenen Dündar, "Bu sene taraftarımıza her zamankinden daha çok ihtiyacımız var" dedi.
Geçtiğimiz sezon mali sorunlarla boğuşan ve 18 yıl aranın ardından yükseldiği Süper Lig’den yeniden düşen Altay, Başkan Özgür Ekmekçioğlu’nun istifasının ardından nisan ayında seçime gitmişti.
Kavgalı bir kongrenin ardından aday çıkaramayan Altay’da, seçim bir sonraki kongreye ertelenmiş ve aday çıkmaması halinde kulübün kayyuma devredilmesi gündeme gelmişti. İkinci kongrede adaylığını açıklayan Ayhan Dündar, kulübü kayyuma devredilmekten kurtarmıştı. Göreve başlayalı yaklaşık 2 ay olan Altay Başkanı Ayhan Dündar, kulüpteki son durum, mali tablo, sözleşme imzalanan futbolcular ve kulübün gelecek planları hakkında ilk kez İhlas Haber Ajansı’na (İHA) açıklamalarda bulundu.