Siyah-beyazlılar, Mustafa Denizli'nin ardından takımı emanet ettiği Mert Nobre'nin de görevine son verdi.

 İzmir ekibinin listesinde 55 yaşındaki Sırp teknik direktör Goran Stevanovic'in olduğu öğrenildi
 

Görkem TÜRKYILMAZ / YENİGÜN - Siyah-beyazlılar, Mustafa Denizli'nin ardından takımı emanet ettiği Mert Nobre'nin de görevine son verdi. İzmir ekibinin listesinde 55 yaşındaki Sırp teknik direktör Goran Stevanovic'in olduğu öğrenildi.

altay-yenigün-3

Spor Toto Süper Lig'de kümede kalma mücadelesi veren Altay'da 3 maç önce Mustafa Denizli'nin yerine teknik direktörlük görevine getirilen Mert Nobre ile yollar ayrıldı. Siyah-beyazlı yönetimin bugün 41 yaşındaki teknik adamla bir araya gelerek yolları ayırdığı öğrenildi. Takımın başında çıktığı Aytemiz Alanyaspor, Fenerbahçe (D) ve İttifak Holding Konyaspor müsabakalarından yenilgiyle ayrılan Nobre, dün başlayan Antalya kampına katılmadı. Teknik patron Mert Nobre, geçen sezon son 5 maçta göreve gelen Mustafa Denizli'nin yardımcı antrenörlüğünü üstleniyordu. Altay yönetimi teknik direktör arayışlarına başladı.

Gözden kaçırmayın

Dünya Şampiyonu Ali Peker, memleketinde coşkuyla karşılandı Dünya Şampiyonu Ali Peker, memleketinde coşkuyla karşılandı

altay-yenigün-2-1

LİSTEDE STEVANOVİC YER ALIYOR

Siyah-beyazlı yönetimin, Nobre ile yollarını ayırmasından sonra yeni teknik adam arayışlarına hız verdiği öğrenildi. Altay'ın listesinde Gana Milli Takım Teknik Direktörlüğü'de yapan 55 yaşındaki Goran Stevanovic'in olduğu öğrenildi. Deneyimli teknik adam, Partizan, PAE Veria, Qingdao Jonoon, Agrotikos ve Napdoak Kruzevac gibi kulüpleri de çalıştırdı. UEFA-Pro lisans sahibi deneyimli teknik direktörün de Altay'a gelmeye sıcak baktığı öğrenildi.

altay teknik direktör-yenigün