Friends'in Rachel'ı Jennifer Aniston, dün yayımlanan röportajda Warner Bros'un, aralarından iki kişiyi kovmakla tehdit ettiğini söyledi.

"Birlikte gerçekten çok eğlendik" diyen Aniston, şöyle konuştu: Genç ve aptal olduğumuz, (daha fazla para için) stüdyoyla tekrar görüştüğümüz bir anı hatırlıyorum. Stüdyonun tehditlerinden biri 'Eh zaten altınıza birden ihtiyacımız yok. Bunu dördünüzle de yapabiliriz' oldu. Biz de 'Ne? Yapabilir misiniz? Rachel, Joey ya da başka birinden kurtulabilir misiniz?' dedik. Bunun ardından 'Hayır yapamazlar, uyanın' diye düşündük.

Yıldız isim, Friends: Reunion adıyla yayımlanan özel bölüme hakkındaki hislerini de paylaştı. Aniston, çekimler sırasında çok duygulandığını ve birkaç kez setten dışarı çıkmak zorunda kaldığını belirtti.

Aniston, daha öncekiyle birebir şekilde hazırlanan sete gittikten sonra şaşırdığını ifade etti: 'Merhaba geçmiş, beni hatırladın mı? Ne kadar kötü olduğunu hatırladın mı? Her şeyin önünde olacağını ve hayatın muhteşem gideceğini düşünmüştün. Belki de daha sonra hayatının en zor zamanını yaşadın' dedim.

Çekimlerde "her şeyin çok sarsıcı" olduğunu söyleyen Aniston, "Bazı noktalarda dışarı çıkmak zorunda kaldım. Bunu (yayımlanan bölümde) nasıl kestiler bilmiyorum" diye konuştu.

Aniston'ın yanı sıra Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer'ı yeniden bir araya getiren özel bölüm 27 Mayıs'ta yayımlanmıştı. Yapımda Pakistanlı aktivist Malala Yusufzay, ünlü K-pop grubu BTS, Justin Bieber, Lady Gaga, David Beckham gibi ünlü isimler de yer almıştı.