Aşklarını evlilikle taçlandırdılar

Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası işletmecisi Gökay Okyay ile Batı Çim’de iç denetimde görev yapan Cansu Akyürek aşklarını evlilikle taçlandırdılar.

Güncel 12.08.2021 - 07:06 12.08.2021 - 10:50

Mesut VARLIK / YENİGÜN - Koç Üniversitesi ekonomi bölümü mezunu olan, Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası işletmecisi Gökay Okyay ile Celal Bayar Üniversitesi maliye bölümü mezunu, Batı Çim’de iç denetimde görev yapan Cansu Akyürek yaşamlarını birleştirdi.

Güzelbahçe Case De Garden’da gerçekleşen kır düğününe çok sayıda seçkin davetli katıldı. Renkli görüntülerin yaşandığı düğün yemeği öncesi yan bahçede çiftin nikah töreni gerçekleşti. Üç yıl önce iş ortamında tanışan çifti yakın dostları da yalnız bırakmadı. 2019 da nişanlanan çiftin düğün töreninde gelin hanımın nikah şahitliğini Ali Yalçın, Hakkı Akyürek; damat beyin nikah şahitliğini ise Hakem Gülşen, Efe Bollu, Hakan Altınöz, Rafet Ellibeş, Alp Kağan Ünlüoğlu, Berk Celep üstlendi.

Sevenleri yalnız bırakmadı

Yeni evli çift ülkedeki yangınlar nedeniyle yaşanan atmosferden dolayı balayı tatilini ileri bir tarihe iptal etti. Tel kıvıran orkestrasının sahne aldığı geceye 350 davetli katıldı. Davetlilerin şıklıkta adeta birbiriyle yarıştığı gecede gelin hanımın gelinliği Murat Acar damat beyin damatlığı ise Bülent Alcan imzası taşıyordu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@