Aşklarını evlilikle taçlandırdılar

İzmir'in tanınmış mimarlarından Epig Mimarlık’ın Kurucusu Semiha Güneş’in Göz Hekimi kızı Pelin Kıyat ile Bilgisayar Yazılım Mühendisi, Vakıfbank Müfettişi Alp Özalp bir ömür boyu mutluluğa evet dediler.

Güncel 21.08.2021 - 07:00 21.08.2021 - 07:01

Mesut VARLIK/YENİGÜN - Göz Hekimi Pelin Kıyat ile Bilgisayar Yazılım Mühendisi, Vakıfbank Müfettişi Alp Özalp nikah masasına oturdu. Swiss Otel Efes’te düzenlenen muhteşem düğünde çiftin nikahını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer kıydı. Nikah şahitliklerini ise Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker,  Enerji  ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Cumhur Ersümer, Vakıflar Bankası Ege Bölge Müdürü Hayati Yaman,Vakıf Gaayrimenkul Genel Müdürü İlker Yeşil ve yakın arkadaşları Neşe Tuna İle Harun Kavur yaptı. 

 

 


GELİNLİK GECEYE DAMGASINI VURDU
Ünlü Modacı Yıldırım Mayruk tarafından hazırlanan gelinlik göz kamaştırdı ve geceye damgasını vurdu. Nikah törenine İdil-Ahmet Yiğitbaşı, Mahru Gürel, Mehmet Cengiz, Oğuz Özkardeş, Hasan Küçükkurt, Cemali Dinçer, Murat Bakan, Aziz Kocaoğlu, Sema Pekdaş, Alaaddin Yüksel, gibi iş ve siyaset dünyası ve aile dostları katıldı. Törene katılan davetliler Mon Jardin firmasının organize ettiği gecede ünlü şarkıcı Yaşar’ın şarkıları ile güzel bir gece geçirdi. Yeni evli çift yurtdışı ve yurtiçinde uzun bir balayı programı için yola çıktı.

 

 

 

 

 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@