Aydın Sezgin, “İYİ Parti Türkiye’nin...

Aydın Sezgin, “İYİ Parti Türkiye’nin kaderini belirleyecek”

Aydın Sezgin, “İYİ Parti Türkiye’nin kaderini belirleyecek”

Aydın Sezgin, “İYİ Parti Türkiye’nin kaderini belirleyecek”
12 Haziran 2018 - 19:15

Aydın Sezgin, “İYİ Parti Türkiye’nin kaderini belirleyecek”

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın 1. sıra milletvekili adayı Aydın Sezgin, partisinin Bağarası seçim bürosunun ve Akbük Mahalle Temsilciliği’nin açılış törenlerine katıldı. Sezgin, Türkiye’nin gündemini yedi aydır İYİ Parti’nin belirlediğini söyleyerek 24 Haziran’dan sonra da İYİ Parti’nin Türkiye’nin kaderini belirleyeceğini ifade etti.

İYİ Parti Bağarası seçim bürosu İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın 1. sıra milletvekili adayı Aydın Sezgin, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, İYİ Parti milletvekili adayları Halil İbrahim Aktemur, Şule Tuntaş, Fevzi Köse, Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez ve partililerin de katıldığı törenle açıldı. Törende konuşan İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, Büyükşehir Yasası’yla beldeden mahalleye dönüşen Bağarası’nın elinden imkanların alındığını ifade ederek, “Bunun düzeltilmesi lazım. Nasıl ki bizim parlamenter sistemin geri getirilmesi gerektiği gibi bir çalışmamız varsa Büyükşehir Yasası’nda da çalışmalarımız olacak. Bununla birlikte köy statüsünden mahalleye dönüşen 498 yerleşim yerindeki muhtarlıkların ve ihtiyar heyetlerinin tekrar köy statüsüne geçerek güçlü konuma gelmesi gerekir. Bununla ilgili yapacağımız çalışmaları da seçim beyannamemize koyduk. İnşallah seçimden sonra Bağarası’nın tekrar belediye olduğu günlerde sizlerle birarada olacağız” dedi.

İl Başkanı Taner’in ardından konuşan Aydın Sezgin, İYİ Parti’nin derin bir dip dalga halinde güçlendiğini ve dirençli dayanışmayı ortaya çıkardığını söyleyerek, “Bu dayanışmamızın sonucunu sandıkta en güçlü şekilde göreceğiz. Yedi aydır Türkiye siyasetinin gündemini İYİ Parti belirledi. Bundan sonra da Türkiye’nin kaderini belirleyeceğiz. Hem parlamento seçimlerinde hem de cumhurbaşkanlığı seçiminde büyük başarı sağlayacağımıza eminim. Bağarası’nda gördüğüm heyecan bunun teminatıdır. Bu heyecan Söke’de, Aydın’da ve memleketimizin her noktasında hissediliyor. Çok önemli bir hamle içindeyiz ve biz bu hamleyi başarıya taşıyacağız. 24 Haziran’da bunu hep birlikte göstereceğiz” dedi.


Konuşmaların ardından seçim bürosunun açılış kurdelesi kesildi. Açılış sonrasında Sezgin ve partililer esnafları ziyaret ederek vatandaşların yaşadığı sorunları dinledi.

Bağarası programının ardından Didim’e geçen Sezgin, Akyeniköy Mahallesi’ni de ziyaret etti. Sezgin daha sonra Akbük’e geçerek İYİ Parti Akbük Mahalle Temsilciliği’nin açılış törenine katıldı. Törenin ardından Didim İYİ Gençlik üyeleriyle biraraya gelen Sezgin, seçimlere az bir süre kala, İYİ Gençlik’in enerjisine ve çalışma gücüne ihtiyaç bulunduğunu, fedakar İYİ gençlerin gece gündüz demeden görev sorumluluğuyla seçim çalışmalarına destek verdiğini söyledi ve bundan duyduğu memnuniyeti gençlerle paylaştı.

Gençlerle sohbetin ardından Sezgin, Akbük esnafını ziyaret ederek çalışmalarını sürdürdü.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Arslan Çiğli'nin desteğiyle yeniden aday
Başkan Arslan Çiğli'nin desteğiyle yeniden aday
Altay çıkış peşinde
Altay çıkış peşinde