Balayı tatili için Maldivlere uçtular

Avukat Altan Kayacan ile Pelin Berten, Güzelbahçe Pamila Garden da düzenlenen nikah töreni ile hayatlarını birleştirdi. Çift düğün töreni sonrasında balayı tatili için Maldivlere uçtu

Güncel 10.08.2021 - 07:08 10.08.2021 - 07:09

Mesut VARLIK / YENİGÜN - İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tam burslu olarak okuyup mezun olan ve yüksek lisansını yine aynı üniversitede özel hukuk alanında yaptıktan sonra doktora eğitimini siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler alanında tamamlayan Avukat Altan Kayacan ile Ekonomi üniversitesi endüstri mühendisliği bölümünden tam burslu olarak okuyup mezun olan Pelin Berten yaşamlarını birleştirdi.

Davetliler şıklıkta birbirleriyle yarıştı
Güzelbahçe Pamila Garden da düzenlenen çiftin düğün ve nikah törenine yaklaşık 250 kişiden oluşan bir davetli topluluğu katıldı. Düzenlenen törende çiftin nikah şahitliğini Zeynep Atak, Gökçehan Şahan üstlendi. Davetlilerin şıklıkta adeta birbiriyle yarıştığı gecede mutluluk dolu anlar yaşandı. Kemalpaşa dördüncü noterliğinde hukukçu katip olarak görev yapan Altan Kayacan düğünden sonra eşiyle birlikte Almanya’ya yerleşecek. Mannheim Üniversitesinde Karşılaştırmalı işletme hukuku alanında mastır yapacak olan Altan Kayacan’ın eşini eğitimi de orada devam ediyor. Yaklaşık sekiz yıl önce Güzelbahçe kahramandere mevkiinde oturdukları sitede komşu olarak tanışan çift 5 yıldır birlikte. Yeni evli çiftimiz düğün sonrası balayı tatili için Maldivlere uçtu.

Yorumlar