CHP'li Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılmak üzere Van'a giden Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Erciş ilçesinde açıklamalarda bulundu.

Pınar Gültekin cinayetinde savcılık istinafa başvurdu Pınar Gültekin cinayetinde savcılık istinafa başvurdu

Van'da düzenlenen 'Belediye Başkanları Çalıştayı'na katılan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay Erciş’te esnaflarla bir araya gelen Başkan Atabay, vatandaşların ve işletmecilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Esnafın her geçen gün artan hayat pahalılığından muzdarip olduğunu, geçim derdinin her geçen gün arttığını söyleyen Başkan Atabay, "Yaşadığımız ekonomik bunalımın sosyal hayata etkisini gözlemlediğimiz Erciş’te, değerli esnafımızla dertleştik, yurttaşlarımızın sorunlarını dinledik. Biz, kardeş Türkiye’yi kuracak ve ülkemizi refaha kavuşturacağız. Ercişli vatandaşlarımıza misafirperveliklerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Başkan Atabay, esnaf ve vatandaşlarının ardından Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile Akdamar Kilisesi'ni ziyaret etti. İnanç turizminin önemli merkezlerinden Van Gölü'ndeki Akdamar Adası'nda bulunan kilisede incelemelerde bulunan Başkan Atabay, "Tarihi güzelliklerimiz eşsiz zenginliklerimizdir" dedi ve gezi için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti.

deniz atabay van yenigün (3)

Atabay, CHP Genel Başkan Yardımcıları tarafından gerçekleştirilen 'Genel Merkezin seçim hazırlıkları seçime giden süreçte belediyelerin rolü' başlıklı panele de katıldı.

deniz atabay van yenigün (2)

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay çalıştayda yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaoğlu'nun önderliğinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çizdiği yolda Türkiye Cumhuriyeti için çalışan partimizin tüm unsurları ile iktidara yürüyoruz. Genel seçimler öncesi gerçekleştirilen bu çalıştay, karanlığın hüküm sürdüğü güzel ülkemizin aydınlık yarınları için çok değerlidir. Bizler de burada olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bizim yolumuz, umudun ve aydınlık Türkiye’nin yoludur. Çalıştay boyunca, hizmet görevini üstlendiğimiz kentlerimizi daha ileri taşıyacak projelerimiz hakkında, değerli meslektaşlarımla görüş alışverişinde bulunuyoruz. Refah, adil ve gelişen bir Türkiye için geliyor gelmekte olan" dedi.