Başkan Vekili Pehlivan, personeliyle bayramlaştı

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Belediye Düğün Salonu’nda personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı

Güncel 17.07.2021 - 07:37 17.07.2021 - 07:37

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Belediye Düğün Salonu’nda personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı. Ramazan Bayramı’nda olduğu gibi bu bayram öncesi de tüm belediye emekçilerinin hesaplarına ikramiye yatırdıklarını müjdeleyen Pehlivan, “Hep birlikte Menemenize hak ettiği hizmeti vereceğiz” dedi. Belediye personeli de Başkan Vekili Pehlivan’a verdiği çiçekle teşekkür etti.

 

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Kurban Bayramı öncesi son mesai günü Menemen Belediyesi çalışanlarıyla tek tek bayramlaştı. Menemen Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen bayramlaşma törenine Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, belediye birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Personel bayramlaşmasında çalışanlara yönelik bir konuşma yapan Başkan Vekili Aydın Pehlivan; doğup büyüdüğü, yuva kurup, iş sahibi olduğu Menemen’e daha fazla bir şeyler katabilmenin mutluluğunu, huzurunu yaşadığını dile getirdi.

 

Menemen’e hizmet vermek için omuzlarında büyük bir yük olduğunu ifade eden Pehlivan, “Belediye Başkan Yardımcılarımız, Müdürlerimiz, Amirlerimiz, velhasıl bu güzide aile içerisinde alın terini ortaya koyan işçi, memur tüm mesai arkadaşlarımla birlikte, göreve geldiğimiz 14 Ocak 2021 tarihinden bugüne büyük bir özveriyle çalışmalar yürütmeye çabalıyoruz. Menemen Belediye Başkan Vekili olarak nasıl ki tüm hemşehrilerimize din, dil, ırk, mezhep, cinsiyet ve düşünce ayrımı gözetmeksizin eşit hizmet sunmaya çalışıyorsam, sizlere karşı da ilk

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@