AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Anneler Günü kapsamında duygu yüklü kutlamalara imza attı.

Selcan ŞERİFAKİ/Yenigün-Anneler Günü’nde Narlıdere’de ziyaretler yapan AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Ak Parti’ye gönül veren ve teşkilat çalışmalarında bulunan 'Ak Kadınlar'ın Anneler Günü’nü özel olarak kutladığı video kaydını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Anneler Günü dolayısıyla Narlıdere’de ziyaretler yapan Ak Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Cemal Bekle, ziyaret ettiği kadınların Anneler Gününü kutlayarak, karanfil hediye etti.

AK Parti Narlıdere Teşkilatı’nın koordine ettiği programda Bekle’ye Ak Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı ve İl Sosyal Politikalar Başkanı Semiha Paçacı ile Narlıdere İlçe Başkanı Metin Yıldırım’ın yanı sıra Ak Parti teşkilatlarında görev yapan kadınlar eşlik etti.

bekleyenigun2

YILIN ANNESİNE PLAKET

Anneler Günü’nde Narlıdere Huzurevi’ndeki anneleri de ziyaret eden Bekle, burada Melek Bağrıyanık’a verilmek üzere Ak Parti Narlıdere İlçe Başkanı Metin Yıldırım tarafından üzerinde “Yılın Annesi” başlığı altında “Siz bir gün değil, hayatınız boyunca umudun, şefkatin, merhametin, sabır ve gücün adı oldunuz. Anneler Gününüz Kutlu Olsun” ifadeler yazılı plaketi takdim etti. Bekle, bu etkinliği sosyal medya hesaplarından “Narlıdere Huzurevini ve yılın annesi Melek Bağrıyanık Teyzemizi, vatan uğruna şehadet şerbetini içen şehitlerimizin kıymetli annelerini ziyaret ederek Anneler Günü için tebriklerimizi ilettik” ifadeleriyle paylaştı.

AK KADINLARI”IN ANNELER GÜNÜNÜ ÖZEL KUTLADI

Gözden kaçırmayın

Murat Ongun görevden mi alındı? Murat Ongun görevden mi alındı?

Cemal Bekle, Narlıdere programı esnasında kendisine eşlik eden anneler başta olmak üzere Ak Parti’ye gönül veren ve teşkilat çalışmalarında bulunan “Ak Anneler”in Anneler Günü’nü kutlamayı da ihmal etmedi. Narlıdere’deki ziyaretlerinde kendisiyle beraber gezen kadınlarla birlikte kamera önünde açıklama yapan Ak Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, özellikle sahada koşturan “Ak Anneler”in Anneler Günü’nü kutladığı ve video kaydını sosyal medya hesaplarından paylaştığı açıklamasında, “Bugün anneler günü vesilesiyle buradayız.  Tüm annelerimizin Anneler Gününü kutladık. Ama özel bir teşekkür etmek istiyorum teşkilatımıza… Tüm annelerimiz Anneler Günü’nde sahada vatandaşlarımızla beraber teşkilat programlarımıza katılıyorlar. Özellikle her birinin ellerinden öpüyorum. Ak kadınların yüreğine, gönlüne sağlık diyorum. Her birinin Anneler günü kutlu olsun” dedi.