Özel bir hastanede gerçekleşen doğum sonrasında anne Bergüzar Korel ve kızı Leyla’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.  Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin, Ali ve Han isimli iki oğlu daha bulunuyor.  

KIZI İÇİN PARTİ DÜZENLEDİ 

Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde baby shower partisi düzenlemişti. Davete Esra Erol, Sema Ergenç ve İrem Kahyaoğlu gibi birçok ünlü isim katılmıştı.

Partide beyaz bir elbise giymeyi tercih eden Korel (39), yakın arkadaşlarıyla objektif karşısına geçmeyi de ihmal etmemişti. Mutlu anında kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür eden ünlü oyuncu, o anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Korel, paylaşımda şunları söylemişti:
"Bugüne kadar iki yavrumda da böyle bir kutlama yapmadım. Ama ilk günden bugüne hepimizin oğlu olduğundan mıdır, yoksa 1,5 yıldır birbirimize hasret kaldığımızdan mı rüya gibi bol pembeli bol kahkahalı en önemlisi hep birlikte olacağımız bir gün hayal ettik. Han’ın tüm bebekliği ve benim lohusalığım pandemiye denk geldiği için yalnız geçti. Birçok şeye hasret kaldık hepimiz. Leyla’da dibine vuralım dedik. Bizim dibe vurmamız da bu kadar işte..."

KIZI İÇİN PARTİ DÜZENLEDİ