Bi’Çatı Alaçatı'da Yaşar İpek rüzgarı esti

Alaçatı eğlence dünyasının yükselen yıldızı Bi’Çatı Alaçatı fantazi müziğin prenslerinden Yaşar İpek konseri ile sezona merhaba dedi

Magazin 17.07.2021 - 07:00 17.07.2021 - 07:01

Alaçatı eğlence dünyasının popüler mekanlarından Bi’Çatı Alaçatı pandemi sürecinin ardından sevilen sanatçı Yaşar İpek’i sahnesinde ağırladı. Sanatçıyı yalnız bırakmayan İzmirli hayranları Yaşar İpek’in seslendirdiği şarkılar eşliğinde eğlence dolu bir akşam geçirdi.

Hayranlarıyla buluştu

Yaşanan pandemi süreci sonrası yeniden sahnelerde olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Yaşar İpek hayranlarıyla tekrar buluşmanın heyecanını yaşadığını söyledi. Bi’Çatı Alaçatı’ın genç işletmecisi Necdet Kaya, “Kaliteli, seçkin eğlenceyi müşterilerimize sunmak birinci hedefimiz. Bununla birlikte popüler tatil beldelerindeki fahiş fiyatların yanında müşteriyi rahatlatan düzeyde fiyatlarda kalmaya özen gösteriyoruz” dedi. Eğlenceli ortamı, şık ve farklı konsepti, ayrıca ege ve dünya mutfağının nefis lezzetleriyle konuklarına seçkin bir ortam sunan Bi’Çatı Alaçatı bu yaz sürpriz ve sevilen pek çok isme daha mekanda sahne verecek.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@