Bilge Nihan'dan akustik seri

Başarılı sanatçı ''Bilge Nihan''; Eylül ayına iddialı bir giriş yaparak ve art arda 3 akustik şarkıyı tüm dijital platformlarda müzikseverlere sunarak, kliplendirdi.

Magazin 23.09.2021 - 12:09 23.09.2021 - 12:18

Mesut VARLIK/YENİGÜN - Duygular sözlüğünde hızlıca yerini alan, sözleri Zafer Yılmaz'a müziği Emre Olgun'a ve düzenlemesi Cüneyt Yamaner'e ait olan akustik serinin ilk şarkısı ''Bir İhtimal''in hemen ardından yayınlanan ''Yarına Kalmasın''ın sözleri ise Zafer Yılmaz ve Emre Olgun, müziği Cüneyt Yamaner ve Emre Olgun, düzenlemesi ise yine Cüneyt Yamaner imzası taşıyor.  Akustik serinin sonunda ise; ''Bilge Nihan''ın geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve çok sevilen sözleri Emre Olgun'a, düzenlemesi Cüneyt Yamaner'e ait olan ''Canımdı'' şarkısı yer alıyor.

Bilge-Nihan'dan-akustik-seri-yenigun

''Canımdı''nın eğlenceli altyapısı yerini bu kez ''Bilge Nihan''ın kusursuz sesiyle harmanlanan akustik bir performansa bırakıyor. Mert Karayazı'nın yönetmenliğinde izlemeye doyamayacağınız samimi bir ortamda profesyonel ve kalabalık bir ekiple kaydedilen akustikler önümüzdeki sezon boyunca evlerimize konuk olarak içimizi ısıtacak nitelikte.

Yorumlar