Bornova Belediyesi’nin Hobi ve Beceri Edindirme Kursları’nda eğitim alan kursiyerler eserlerini Yıl Sonu Sergisi’nde sundu

bornova kursiyer yenigün (20)bornova kursiyer yenigün (19)bornova kursiyer yenigün (16)

Kursiyerlerin heyecanını paylaşan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, her alanda Bornovalıların yanında olduklarını söyledi.

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü prefabrik atölye yaptıracak İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü prefabrik atölye yaptıracak

Bornova Belediyesi tarafından düzenlenen Kış Dönemi Hobi ve Beceri Edindirme Kursları’na katılan Bornovalılar eserlerini sergilemenin mutluluğunu yaşadı. Resim ve seramik kurslarında yetişkin ve çocuk olmak üzere toplam 140, el sanatlarında ise 70 yetişkinin katılımıyla gerçekleşen kursların sonunda oluşturulan “Yıl Sonu Sergisi” Büyük Park ve Uğur Kültür ve Sanat Merkezi’nde Bornovalıların beğenisine sunuldu.  

bornova kursiyer yenigün (11)bornova kursiyer yenigün (14)bornova kursiyer yenigün (13)

Kursiyerlerin heyecanına Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ da ortak oldu. Stantları ve sergi alanını gezen Başkan İduğ, kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektirip, sohbet etti,  el emeği ürünleri inceledi. Her alanda Bornovalıların yanında olduklarını ifade eden Başkan İduğ, “Pek çok branşta düzenlediğimiz kurslarımıza hangi yaşta olursa olsun tüm Bornovalıları bekliyoruz. Bu güzel eserleri ortaya koyan kursiyerlerimizi ve eğitmenlerimizi kutluyorum” dedi.

bornova kursiyer yenigün (10)bornova kursiyer yenigün (9)bornova kursiyer yenigün (18)