13 yıl boyunca babasının vasilik yaptığı ve bu süreci geçen yıl sonlandırmayı başaran ünlü şarkıcı Britney Spears, hamile olduğunu duyurdu.

Spears, vasilik süreci boyunca doğum kontrol hapı almaya zorlandığını ve tekrar çocuk sahibi olmayı istediğini söylemişti.
Kasım 2021'de ayında babasının 13 yıllık vasilik sürecini sonlandırmayı başaran 40 yaşındaki pop yıldızı Britney Spears, önceki gece Instagram üzerinden hamile olduğunu duyurdu.
Vasilik süreci boyunca doğum kontrol hapı almaya zorlandığını söyleyen Spears böylelikle üçüncü kez anne olacak.

Vasilik süreci boyunca doğum kontrol hapı almaya zorlandığını söyleyen Spears böylelikle üçüncü kez anne olacak. yenigün

Bir süredir birlikte olduğu 28 yaşındaki nişanlısı Sam Asghari’den çocuk beklediğinin müjdesini veren Spears, sosyal medya paylaşımında Asghari hakkında “Eşim” diyerek evlendikleri iddiasını da gündeme getirdi.

Eski eşi Kevin Federline’dan Jayden (15) ve Sean (16) isimli iki erkek çocuk sahibi olan Spears, “Tatilde biraz kilo aldığımı fark edince hamilelik testi yaptırdım ve sonunda bir bebeğim oluyor” dedi.
Spears, geçmişteki hamilelikleri sırasında ağır depresyon geçirdiğini açıklamıştı. 2008'de akıl sağlığı konusundaki kaygılar nedeniyle Britney Spears'ın yaşamını yasal vasileri kontrol etmeye başlamıştı.

Spears'ın babası Jamie Spears, 13 yıl boyunca şarkıcının hayatına kontrol ediyordu.

Gözden kaçırmayın

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi belli oldu! Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi belli oldu!

VASİLİĞİ ALMAK İÇİN BABASINA DAVA AÇMIŞTI


Britney Spears vasiliğin istismara dönüştüğü gerekçesiyle babasının elinden vasiliği almak için yasal mücadeleye başlamıştı. ABD'nin Los Angeles kentinde görülen davada mahkeme geçen yıl kasım ayında Spears'ın servetinin ve hayatının kontrolüne yol açan yasal vasiliğe son verilmesi kararı almıştı.

Britney Spears, şubat ayında, başından geçenleri anlatacağı bir kitap için yayın şirketi Simon[ampersand]Schuster ile 15 milyon dolarlık bir anlaşma yapmıştı.