Buharkent’te tablet kampanyasına ilk destek.

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, uzaktan eğitime destek kapsamında başlatılan tablet kampanyasına ilk katkıyı verdi

Ege 25.09.2020 - 18:35 25.09.2020 - 18:35

 

Buharkent’te tablet kampanyasına ilk destek
Buharkent Kaymakamı Kemal Ülkü ile Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, uzaktan eğitime destek kapsamında başlatılan tablet kampanyasına ilk katkıyı verdi.

Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol öncülüğünde Buharkent Kaymakamlığı’nın desteğiyle uzaktan eğitime destek kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere verilecek tablet için kampanya başlatıldı. Kampanyaya ilk destek ilçe kaymakamı Kemal Ülkü ile Belediye Başkanı Mehmet Erol’dan geldi. Kaymakam Ülkü ile Başkan Erol, kampanyaya 1000’er liralık katkıda bulundu. Uzaktan eğitimden ilçedeki tüm çocukların faydalanması için kampanyayı başlattıklarını belirten Başkan Erol, “Koronavirüs salgını nedeniyle okullar kapalı. Çocuklar uzaktan eğitimle derslerini takip ediyor. Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak açısından tableti olmayan ihtiyaç sahibi çocukları düşünerek tablet kampanyasını başlattık. İlk katkıyı ben ve ilçe kaymakamımız birlikte yaptık. Duyarlı Buharkent halkından ‘çorbada tuzumuz’ olsun diyerek bu kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz” dedi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@