Mesut Varlık / YENİGÜN - İzmir Fuarı'nda düzenlenen Koreografsini Akif Örük'ün yaptığı defilede, aralarında Buse İskenderoğlu, Elif Ece Uzun ve Wilma Elles gibi ünlü isimlerin de olduğu mankenler, zarif tasarımlarla podyuma çıktılar.

Yoga yüzünden linç yedim- yenigün -3Yoga yüzünden linç yedim- yenigün 2 -

''Kıyafetlerim ve yoga yüzünden linç yedim''

Defile sonrası Buse İskenderoğlu, gazetecilere sosyal medyada uğradığı haksız eleştirilerden dert yandı. İskenderoğlu ''Geçenlerde Sait Halim Paşa Yalısı'nda yoga etkinliğine katıldım diye linç yedim. Alt tarafı yoga. Tarihi yalıda neden yoga yapıyorsun dediler. Orada bir sürü etkinlik yapılıyor. Bir de giyimime kuşamıma tepki gösteriyorlar. Açık giyiniyorsun diyorlar. Benim tarzım bu istediğim gibi giyinirim'' dedi. İskenderoğlu formunu nasıl koruyorsun sorusuna da ''Spor yapıyorum, aslında beslenmeme de hiç dikkat etmiyorum. Metabolizmam hızlı'' yanıtını verdi.

Yoga yüzünden linç yedim- yenigün -

''Evlilik ehliyeti bizi daha da güçlendirecek''

Defilede yer alan Elif Ece Uzun da, TBMM'de hazırlanan evlilik ehliyeti ile konuştu. Daha önce evlenip boşanan Uzun ''Bu olayı çok destekliyorum. İnsanlar özgürlüğümüz engellenecek diyorlar. Bence doğru evlilikle daha da özgürleşeceğiz'' dedi.