Ünlü şarkıcı Çelik Erişçi, yıllar önce gençlik yıllarında çekilmiş mayolu fotoğrafının sosyal medyada yeniden gündem olmasına tepki gösterdi.

Instagram'dan bir açıklama yapan Çelik, "Kadınlar öldürülüyor, çocuklara tecavüz ediliyor, yargı bunun tamamına iyi hal indirimi vermiş birileri bana bu fotoğrafı yollatacak lükse sahip! Düşünecek dertleri yok" ifadelerini kullandı.


Şarkıcı Çelik, sosyal medyada; ünlülerin ve yaşanan bazı önemli toplumsal-magazinsel olayların geçmişteki fotoğraflarını paylaşan 'Şokopop' adlı sayfanın, yıllar önce plajda uzandığı mayolu fotoğrafını servis etmesine tepki gösterdi. 
Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Çelik, "Bugün biri bunu yayınlamış, yayını kim gördüyse işi gücü bırakmış bana bu fotoğrafı gönderiyor. Baba ben bu fotoğrafı ne yapayım? Emekli maaşı mı bağlanacak, kariyerimde eskiden vücut nasıldı ikramiyesi mi verilecek? Nedir yani devlet dairesinde çalışır gibi yapıp vatandaş sırada beklerken sosyal medyada gezen ve bu fotoyu yollayanın amacı ne?" dedi.

çelik yenigün


"DÜŞÜNECEK DERTLERİ YOK"

Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir? Survivor Nisa Bölükbaşı kimdir?


Şarkıcı, açıklamalarına şöyle devam etti: 

"Senin Savunma Bakanın açıklama yapmış '9,5 milyon Suriyeli aldık' diye, sen zeytini neden 67 liradan yediğini anlayamıyorsun? Dolar 20 liradan 15 bandına gerilemiş, benzin uçmuş; Kimyasal olduğu için değil zamdan uçmuş! 1 kilo kıyma 125 TL. Polis meslek zorluğundan bitap düşmüş, doktorlar yerde sürünüyor!Kadınlar öldürülüyor, çocuklara tecavüz ediliyor, yargı bunun tamamına iyi hal indirimi vermiş birileri bana bu fotoğrafı yollatacak lükse sahip! Düşünecek dertleri yok, sıkıntılı bir durum yok her şey yolunda. Bir tek ben geri zekalıyım!Sonra bugün 18 Mart! Eeee o gün dökülen kan, senin için feda edilen canlar için ödeyeceğin kefaret ne? Çelik'in seksi fotoğrafı… Çelik'in seksi fotoğrafı… Arkadaşlar ülkede topluca kullanılan antidepresan sayısı ile ilgili bir bilginiz var mı? Delirdiniz ulan! Size Cübbeli Ahmet Hoca 10 tane daha 'manyak manyak işler' diye şarkı yapsa yine toplamazsınız. Sonra 'Geçcek' Nasıl geçcek?"