Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinde dün olduğu gibi bugünde kutlu mücadelemize devam edeceğiz

Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinde dün olduğu gibi bugünde kutlu mücadelemize devam edeceğiz

Gündem 19.02.2021 - 18:37 19.02.2021 - 18:37

Şair diyor ki!
“Bayrakları bayrak yapan üstündeki  kandır,
Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır”

Asırlardır her karış toprağı şehit kanıyla sulanmış ve bu sebepten dolayı ecdadımızın bizlere emaneti olan cennet vatanımızın korunması,milletimizin birliği,bağımsızlık ve bölünmez bütünlüğümüzün mücadelesi her ferdin şeref borcudur.
Allah rızasını gaye edinmiş,İslam ahlak ve fazileti ile yoğrulmuş,canlarının kanlarının son damlasına kadar vatan,bayrak,millet,devlet sevgisiyle büyüyen bizler yani Ülkücüler kainat var olduğu sürece var olacak,Yüce Türk milletinin sancaktarlığını yapacaktır.Devletinin bekası,milletinin bağımsızlığı,al bayrağın her daim gönderde dalgalanması için her an nöbetteyiz. Cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinde dün olduğu gibi bugünde kutlu mücadelemize devam edeceğiz. 
Devletimizin,milletimizin,vatanımızın,bayrağımızın varlığından rahatsız olanlara da asla fırsat vermeyeceğiz.5000 şehidiyle al bayrağa renk olan davamızda, yılmak bir adım geri atmak yoktur.Tıpkı ilk ülkücü şehidimiz Ruhi Kılıçkıran,tıpkı Dursun  Önkuzu,tıpkı Ege’de bir yiğitolup destan yazan  Fırat Yılmaz Çakıroğlu gibi....

2015 yılında kanı bozuk devlet düşmanı bölücü köpekler tarafından Ege üniversitesinde eğitim hayatının baharında kahpelerce şehit edilen Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu Hakk’a yürüyüşünün sene-i devriyesinde rahmetle anıyorum. Üniversiteler kanların değil,gelecek için, ilim irfan için mürekkeplerin aktığı yer olmalıdır. Bölücülerin kemik yalayıcıları ve bugün hala onların yandaşlıklarını edinen güruh karşılıksız memleket sevmenin ne demek olduğunu hiç bir zaman anlayamayacaktır. Hatta memleket sevgisi , bayrak sevgisi gibi asil bir şerefe asla nail olamayacaktır. Bizler ülkemizi,milletimizi,devletimizi ve bayrağımızı karşılıksız sevmeye,bu sevgiyi anlatmaya,yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz.Unutulmasın ki “bir ölür bin olarak yeniden doğarız.”
Nazilli Ülkü Ocakları olarak bugün Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Hakk’a yürüşünün sene-i devriyesi vesilesi ile kabrini ziyaret edip dualarla andık.Hem Şehit Kardeşimiz Fıratımız için hemde tüm şehit  ve şühedalarımız için lokma hayrı yapıyor,kabirlerinde mevlid okutuyoruz. Rabbim hepsinden razı olsun,tüm şehitlerimizin kabri nur,mekanları cennet olsun İnşallah.

M. Hüseyin ARIKAN
Nazilli Ülkü Ocakları Başkanı

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@