Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Kongresi’nde, İlçe Başkanı seçilen Didem Gültekin, düzenlenen devir teslim töreni ile görevi resmen devraldı

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü prefabrik atölye yaptıracak İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü prefabrik atölye yaptıracak

Törende konuşan Başkan Gültekin “Hiçbir ayrım gözetmeden, 7/24 partimin ve partilimin hizmetinde olacağım. Hedef CHP’yi genelde iktidara, Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu’nu da Cumhurbaşkanlığı’na taşımak” dedi. 
CHP Bayraklı İlçe Başkanlığı için devir teslim töreni İlçe Binası’nda gerçekleşti. Göreve yeni seçilen Didem Gültekin, görevi Necati Şahin’den devraldı. Törene çok sayıda partili katıldı. Birlik, beraberlik mesajları verildi.


CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin “CHP kongreleri bayram havasında geçer. Bu sefer de öyle oldu. Bayraklı’da artık barış ve huzur hakim. Tek hedef CHP’yi genelde iktidara taşımak ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu da Cumhurbaşkanlığı’na taşımak! İl Başkanlığımızla, Büyükşehir ve ilçe belediyemizle uyum içinde partimizi büyüteceğimize söz veriyoruz. Partimizi kongreye başarıyla ulaştıran değerli İlçe Başkanımız Necati Şahin ve ekibine de şükran borçluyuz” dedi. 


CHP Bayraklı’yı kongre sürecine kadar yöneten eski İlçe Başkanı Necati Şahin ise “Onurla taşıdığımız bu bayrağı, genç bir kadın partilimize teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da partimizin emrindeyiz. Didem Gültekin’in İlçe Başkanlığı görevinde başarılı olacağıma eminiz. Yerelde olduğu gibi genelde de İktidar hedefimize artık çok yakınız” diye konuştu.