CHP’de ‘Danışma’ mesaisi başlıyor

CHP İzmir İl Yönetimi geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği haftalık olağan toplantısında yeniden gerçekleştirilmesi kararını verdiği İlçe Danışma Kurulları’nı tarihleri belli oldu. Bu kapsamda danışma kurullarının ilki 9 Ağustos tarihinde Çiğli’de gerçekleştirilecek.

Güncel 05.08.2021 - 20:29 05.08.2021 - 20:29

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Yönetimi geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği haftalık olağan toplantısında uzun süredir yapılamayan İlçe Danışma Kurullarının başlaması kararını vermişti. Kurulların Eylül ayının ilk haftasına kadar tamamlanması planlandığı belirtilmişti.

Öte yandan bugün gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu Toplantısında danışma kurullarının tarihleri belirlendi. Bu kapsamda danışma kurulları 9 Ağustos’ta Çiğli ile başlarken 5 Eylül tarihinde 3 ilçe ile sona erecek. 

8 Ağustos Menemen ve 15 Ağustos’ta Kınık ilçeleri olağanüstü kongreleri gerçekleştirileceğinden bu ilçelerin kurullarının ileri bir tarihte yapılması planlanıyor.


DANIŞMA KURULLARI TARİHLERİ

9 Ağustos: Çiğli 
10 Ağustos: Konak
16 Ağustos: Ödemiş
18 Ağustos: Beydağ
23 Ağustos: Foça - Bergama
24 Ağustos: Selçuk
25 Ağustos: Gaziemir
26 Ağustos: Balçova – Kiraz
28 Ağustos: Buca
29 Ağustos: Kemalpaşa
31 Ağustos: Urla – Karabağlar
1 Eylül: Aliağa – Seferihisar
2 Eylül: Tire – Narlıdere – Güzelbahçe 
3 Eylül: Bayındır – Dikili – Torbalı- Bornova
5 Eylül: Karşıyaka – Menderes - Çeşme

Karaburun ve Bayraklı ilçelerinin danışma kurulları tarihi henüz belirlenmezken önümüzdeki günlerde kesinleşmesi bekleniyor.

Yorumlar