CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun İzmir ziyareti sonra AK Parti kanadından yapılan açıklamalara, CHP İl Başkanı Deniz Yücel sosyal medya üzerinde karşılık verdi.

YENİGÜN/ AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya'nın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İzmir'deki ziyaretlerine yönelik eleştirilerini CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel sert bir şekilde yanıtladı. 

Sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunan Yücel, şu ifadeleri kullandı;

Genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 günlük İzmir programı ve İzmirli vatandaşlarımızın kendisine gösterdikleri yoğun ilgi ve sevgi birilerini çok rahatsız etmiş. Dünden beri bu sevgiden korkup saçmalamayan ne Tarım Bakanı kaldı, ne Aktroller ne de Akp'li mevkidaşım.

Siz, yaşadığınız saltanattan ya sarhoş oldunuz, ya da gördüğünüzü de duyduğunuzu da, idrak edemeyecek hale düştünüz. Bu memlekette ekonomik kriz yok mu? Ortalama bir arabanın deposu en az 1.500 liraya dolmuyor mu? Elektrik faturaları insanların ocağına incir ağacı dikmedi mi?

Faiz sebep enflasyon sonuç dediniz, enflasyonu, doları, euroyu uzaya gönderdiniz. Sizin kafanıza göre ülkede her şey güllük gülistanlık. Bir, körfezin kokusu kaldı. Farkında mısınız? İzmir'de oylarınız dibi gördü görecek.

'Çocuk işçilerin ölümüne neden olanların kalbi kurusun' 'Çocuk işçilerin ölümüne neden olanların kalbi kurusun'

Korkunuzdan, çeyiz sandığı görseniz, seçim sandığı zannedip kaçacak haldesiniz. Az daha bekleyin. Sizi İzmir marşıyla uğurlayacağız...