Duayen eğitimci Behçet Yavuz Yenigün'de

Yaşam 24.06.2021 - 14:17 24.06.2021 - 15:29

İzmir ve Ankara il eski milli eğitim müdürü, eğitim dünyasının önde gelen ve duayen ismi Behçet Yavuz Yenigün Ailesi'ne katıldı. Yavuz'un ilk yazısı Cuma günü Yenigün'de ... Yavuz eğitim konusunda yol gösterecek fikirleri ve tecrübelerini Yenigün aracılığıyla duyuracak. 

BEHÇET YAVUZ KİMDİR?
Behçet Yavuz; Milli Eğitim Bakanlığı'nda üst düzey yöneticilik, İzmir ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü sonrası; son 17 yıldır özel sektördeki okul ve kurumlarda, eğitim lideri ve yöneticisi olarak görev yaptı. İzmir’de bulunan Kurşun Kalem Eğitim Vakfı (KEV) mütevelli heyeti üyesidir. İzmir İşadamları Derneği (İZSİAD) Danışma Kurulu üyesidir. Eğitim alanında yayımlanmış beş kitabı bulunmaktadır.

Uzmanlık Alanları: Yeni okul kurulmasındaki tüm süreçlerin yönetimi, eğitim kurumlarının tanıtımı, PR ve marketing stratejileri, eğitimde network yönetimi, eğitim yönetimi ve okul koçluğu, yeni eğitim/öğrenme yaklaşımlarının kuruma uyarlanması...

Ekin Koleji Genel Koordinatörü, Bahçeşehir Kolejleri Genel Müdürü, Düşünür Kolejleri Kurucu CEO’su ve son olarak İzbilim Koleji'nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@